BRAŃSZCZYK: Tenisowa sobota (foto)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Tenisowa sobota (foto)

12.12.2017
autor: Stowarzyszenie BOCIAN KRiS
Kolejną inicjatywą Stowarzyszenia BOCIAN KRiS, popularyzującego m.in. sport, był Turniej Tenisa Stołowego, rozegrany 9 grudnia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance. Rywalizowało 61 zawodników, którzy wybrali aktywny sposób spędzania wolnego czasu.
Turniej został rozegrany w grach singlowych w dwóch kategoriach wiekowych – junior (do 13. roku życia) oraz open (powyżej 13. roku życia). Pojedynki toczyły się do dwóch wygranych setów do 11 pkt. w systemie grupowym oraz w systemie pucharowym pod czujną kontrolą sędziów oraz organizatorów. Końcowa klasyfikacja:
Kategoria junior 
Dziewczęta: I miejsce – Oliwia Wróbel, II – Zuzanna Marszał, III – Oliwia Nasiadka
Chłopcy:  I miejsce – Szymon Rosłoniec, II – Dawid Mejer, III – Maksymilian Bajor
Kategoria open (najwięcej zawodników, rozgrywki trwały do późnych godzin wieczornych)
Kobiety: I miejsce – Dorota Budnicka, II – Marzena Kurowska, III – Weronika Szymańska
Mężczyźni: I miejsce – Dawid Skoczylas, II – Adam Skoczylas, III – Adam Sakowski
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za możliwość wspólnego i aktywnego spędzania czasu.
Organizatorzy, opr. red.
Podczas turnieju Stowarzyszenie BOCIAN KRiS zapewniło poczęstunek, napoje, opiekę medyczną oraz upominki dla wszystkich uczestników. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, pamiątkowe statuetki oraz kubki.
 
Pozdrawiamy
Stowarzyszenie BOCIAN KRiS
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Takiej harmonii z naturą jeszcze nie było (foto)

BRAŃSZCZYK: Takiej harmonii z naturą jeszcze nie było (foto)

Podczas festynu, organizowanego corocznie przez Gminny Dom Kultury 15 sierpnia, już po raz szesnasty rywalizowali kajakarze, po raz jedenasty odbyły się zawody łódką pychówką. Za to po raz pierwszy, ale sądząc po aplauzie publiczności nie ostatni, na przystani nad Bugiem w Brańszczyku zagrali akordeoniści i to aż dwudziestu. Ukoronowaniem akordeonowych popisów był koncert duetu Vertim&Mamzel.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Uczniowie z Porządzia niepokonani (foto)

RZĄŚNIK: Uczniowie z Porządzia niepokonani (foto)

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 4  kwietnia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Trzaskomy w Porządziu. W obydwu kategoriach wiekowych zwyciężyły drużyny reprezentujące szkołę w Porządziu. Starsi uczniowie zajęli też I miejsce w rywalizacji powiatowej, a Bartosz Krukiel uzyskał najlepszy wynik indywidualnie.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Świetna zabawa z badmintonem (foto)

DŁUGOSIODŁO: Świetna zabawa z badmintonem (foto)

Czwarty raz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało Amatorski Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W niedzielę 28 maja w hali przy Szkole Podstawowej w Długosiodl najlepszy okazał się Roman Mierzejewski z Ostrołęki.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Na rajdzie bocianim (foto)

BRAŃSZCZYK: Na rajdzie bocianim (foto)

Od 14 lat Gminny Dom Kultury zaprasza na Rowerowy Rajd Rowerowy „Szlakiem Siedlisk Bocianich”, bowiem w lipcu można zaobserwować na gniazdach młode bocianki, które o tej porze jeszcze nie są zdecydowane na loty. Czekają na rodziców w siedliskach i próbują z wiatrem rozpościerać skrzydła. 
zobacz więcej