W środę, 10 czerwca, miała miejsce premiera utworu Skolima i Cleo „Lubimy”. Teledysk w całości został nakręcony w skansenie w Brańszczyku.
„To dla nas ogromna satysfakcja i powód do dumy, że tak wyjątkowe miejsce mogło stać się tłem dla produkcji popularnych artystów” – czytamy facebookowym profilu Brańszczyk nad Bugiem, gdzie ogłoszono informację o miejscu nakręcenia teledysku.
Dodatkowo w nagraniach udział wzięli również członkowie Klubu Seniora w Brańszczyku. „Serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie, uśmiech i pozytywną energię.”
Zarówno dla Cleo, jak i Skolima to nie pierwsza wizyta w brańszczykowskim skansenie. W 2019 r. Cleo nakręciła tu sceny teledysku „Dom”.
CZYTAJ WIĘCEJ: Skansen w Brańszczyku zwabił Cleo.
Trzy lata temu Skolim był gwiazdą odbywających się w skansenie dożynek.




