Baner desktopowy
Baner mobilny
Konkurs - Mazowiecki Senior Roku - czerwiec 2026
BRAŃSZCZYK: Skolim i Cleo nakręcili teledysk w brańszczykowskim skansenie

Powiat

BRAŃSZCZYK: Skolim i Cleo nakręcili teledysk w brańszczykowskim skansenie

10.06.2026
autor: SB, fot. FB/Skolim
W środę, 10 czerwca, miała miejsce premiera utworu Skolima i Cleo „Lubimy”. Teledysk w całości został nakręcony w skansenie w Brańszczyku.
 
„To dla nas ogromna satysfakcja i powód do dumy, że tak wyjątkowe miejsce mogło stać się tłem dla produkcji popularnych artystów” – czytamy facebookowym profilu Brańszczyk nad Bugiem, gdzie ogłoszono informację o miejscu nakręcenia teledysku.
Dodatkowo w nagraniach udział wzięli również członkowie Klubu Seniora w Brańszczyku. „Serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie, uśmiech i pozytywną energię.”
Zarówno dla Cleo, jak i Skolima to nie pierwsza wizyta w brańszczykowskim skansenie. W 2019 r. Cleo nakręciła tu sceny teledysku „Dom”.
 
 
Trzy lata temu Skolim był gwiazdą odbywających się w skansenie dożynek.
 
 
WOK Hutnik - Edukacja Młode Horyzonty
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom