BRAŃSZCZYK: Mnogość kandydatów do rady gminy

Powiat

BRAŃSZCZYK: Mnogość kandydatów do rady gminy

06.03.2024
autor:
Mieszkańcy gminy Brańszczyk będą mieli twardy orzech do zgryzienia. W wyborach do rady gminy zgłoszono multum kandydatów.
 
Związane jest to w dużej mierze z licznymi kandydaturami na wójta. Kandydata na wójta może bowiem wystawić komitet, który zarejestruje kandydatów na radnych w co najmniej połowie okręgów wyborczych. 
O ile w przypadku KWW Cezarego Pietrzaka i KWW Wiesława Przybylskiego już sama nazwa wskazuje, kto jest kandydatem na wójta, o tyle w przypadku pozostałych komitetów warto przypomnieć. I tak: kandydatem na wójta KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa jest Beata Brzezińska, KWW Pozytywny Brańszczyk - Piotr Deptuła, KWW Nasza Gmina Brańszczyk - Grzegorz Kaflik, KW Prawo i Sprawiedliwość - Jerzy Żukowski.

Kandydaci na radnych (w porządku alfabetycznym)
 
OKRĘG NR 1
Brańszczyk ulice: Bielińska, Brzozowa, Ciepła, Dębowa, Fryderyka Chopina, Gajowa, Jana Pawła II od nr 1 do nr 59, Jasna, Kamieniecka, Karasiowa, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Miła, Na Skarpie, Na Stoku, Nakieł, Pogodna, Poprzeczna, Pozioma, Retmańska, Słowikowa, Sosnowa, Spokojna, Stroma, Świerkowa, Ukryta, Zielone Wzgórze
Dominika Chmiel, KWW Cezarego Pietrzaka
Elżbieta Depta, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Sławomir Kraszewski, KWW Pozytywny Brańszczyk
Elżbieta Mikołajewska, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Sylwester Puławski, KWW Wiesława Przybylskiego
Jan Szymanik, KWW Jana Szymanika
 
OKRĘG NR 2
Brańszczyk ulice: Bagienna, Chabrowa, Dworska, Grzybowa, Jana Pawła II od nr 60 do końca, Jeziorna, Makowa, Nadbużna, Orzechowa, Polna, Prosta, Przyjemna, Rumiankowa, Rusałki, Rzeczna, Słoneczna, Wąska, Wspólna
Sławomir Dębek, KWW Wiesława Przybylskiego
Teresa Kasprowicz, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Beata Konarzycka, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Stanisław Bogusław Kowalski, KW Prawo i Sprawiedliwość
Radosław Rozenek, KWW Pozytywny Brańszczyk
Joanna Szydlik, KWW Cezarego Pietrzaka
 
OKRĘG NR 3
Nowy Brańszczyk, Przyjmy
Adam Błoński, KWW Wiesława Przybylskiego
Damian Bralewski, KWW Pozytywny Brańszczyk
Tadeusz Kukwa, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
 
OKRĘG NR 4
Budykierz, Knurowiec, Niemiry
Paweł Bralewski, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Wioleta Jabłecka, KWW Cezarego Pietrzaka
Justyna Rojek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Beata Wielgolaska, KWW Wiesława Przybylskiego
 
OKRĘG NR 5
Nowe Budy, Stare Budy, Tuchlin
Sławomir Tadeusz Brejnakowski, KWW Cezarego Pietrzaka
Bogdan Antoni Czarnecki, KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Kulesza, KWW Pozytywny Brańszczyk
Marcin Krzeczkowski, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
 
OKRĘG NR 6
Ojcowizna, Trzcianka od nr 1 do nr 114, nr 114B
Magdalena Elżbieta Balicka, KWW Cezarego Pietrzaka
Zofia Owsianko, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Adela Iwona Paź, KW Prawo i Sprawiedliwość
Patrycja Poziemska, KWW Pozytywny Brańszczyk
Stanisław Sępkowski, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Jadwiga Uchal, KWW Wiesława Przybylskiego
 
OKRĘG NR 7
Trzcianka od nr 115 do końca
Zofia Kądziela, KWW Pozytywny Brańszczyk
Alina Warszawin, KWW Cezarego Pietrzaka
Jadwiga Wyszyńska, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Hanna Zagożdzon, KWW Wiesława Przybylskiego
Andrzej Zdziarstek, KW Prawo i Sprawiedliwość
 
OKRĘG NR 8
Turzyn
Magdalena Dąbrowska, KWW Pozytywny Brańszczyk
Katarzyna Gałązka, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Joanna Grażyna Klimek, KW Prawo i Sprawiedliwość
Iwona Koltsov, KWW Cezarego Pietrzaka
Iwona Rosińska, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Jadwiga Stoszewska, KWW Wiesława Przybylskiego
 
OKRĘG NR 9
Białebłoto-Kobyla, Białebłoto-Stara Wieś
Bernarda Kopytowska, KWW Wiesława Przybylskiego
Mateusz Liśkiewicz, KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Ostrowski, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Waldemar Pakieła, KWW Cezarego Pietrzaka
Joanna Rogalska, KWW Pozytywny Brańszczyk
Jolanta Rosińska, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
 
OKRĘG NR 10
Białebłoto-Kurza, Nowa Wieś
Krzysztof Ksiażek, KWW Wiesława Przybylskiego
Anna Niedźwiecka, KWW Awspólna Wieś Anna Niedźwiecka
Beata Rosińska, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Andrzej Skłucki, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Paweł Szydlik, KWW Cezarego Pietrzaka
 
OKRĘG NR 11
Dalekie-Tartak
Elżbieta Bajorek, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Michał Stankiewicz, KWW Cezarego Pietrzaka
Paulina Wojtania, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Łukasz Zalewski, KW Prawo i Sprawiedliwość
 
OKRĘG NR 12
Dudowizna, Poręba-Kocęby
Stanisław Kaczmarczyk, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Grzegorz Kruszewski, KWW Cezarego Pietrzaka
Artur Olbryś, KWW Wiesława Przybylskiego
Małgorzata Puścian, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
 
OKRĘG NR 13
Poręba Średnia
Marek Kukwa, KWW Wiesława Przybylskiego
Andrzej Rosiński, KWW Cezarego Pietrzaka
 
OKRĘG NR 14
Udrzyn
Ewa Ciecierska, KWW Wiesława Przybylskiego
Barbara Makowska, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Tadeusz Perzyna, KWW Pozytywny Brańszczyk
Marlena Wóltańska, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
 
OKRĘG NR 15
Udrzynek
Sylwester Bralewski, KWW Gmina Brańszczyk Wspólna Sprawa
Martyna Fijałkowska-Robak, KWW Pozytywny Brańszczyk
Grzegorz Gałązka, KWW Wiesława Przybylskiego
Sławomir Gałązka, KWW Nasza Gmina Brańszczyk
Adrian Jusiński, KWW Cezarego Pietrzaka
Przemysław Perzyna, KW Prawo i Sprawiedliwość
 

Sonda

W wyborach Wójta Gminy Brańszczyk zagłosuję na:
27.95% (554 głosów)
7.37% (146 głosów)
5.65% (112 głosów)
11.76% (233 głosów)
33.05% (655 głosów)
14.23% (282 głosów)
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość