ZSS w Brańszczyku nowy rok szkolny rozpoczął z nowym dyrektorem (FOTO)

Od czytelników

ZSS w Brańszczyku nowy rok szkolny rozpoczął z nowym dyrektorem (FOTO)

06.09.2023
autor: ZSS w Brańszczyku
4 września uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku dokonała poprzednia dyrektor Elżbieta Piórkowska, która powitała nowego dyrektora - Marcina Hryszkiewicza.
 
Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania hymnu państwowego. Następnie nowy dyrektor serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych: siostrę Irenę Paziewską, dyrektor Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Brańszczyku wraz z pracownikami, księdza proboszcza Jerzego Brzezińskiego, wszystkich pracowników Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku, rodziców, a przede wszystkim naszych drogich uczniów. Podczas krótkich przemówień zarówno siostra dyrektor Irena Paziewska, ksiądz proboszcz Jerzy Brzeziński, jak i dyrektor ZSS w Brańszczyku Marcin Hryszkiewicz życzyli uczniom sukcesów w nauce. Szczególnie serdecznie powitano w szkolnych murach nowych uczniów, dla których uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego była jednocześnie okazją do integracji z nowymi koleżankami i kolegami, a także do zapoznania się z wychowawcami klas.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzmy wielu sukcesów w rozpoczynającym się właśnie roku szkolnym, a przede wszystkim spokojnej nauki i pracy.
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość