Zbiórka dla uczennicy „Kopernika” i jej rodziny (FOTO)

Od czytelników

Zbiórka dla uczennicy „Kopernika” i jej rodziny (FOTO)

02.03.2021
autor: CEZiU "Kopernik", opr. SB
CEZiU „Kopernik” prowadzi zbiórkę dla jednej z uczennic oraz jej rodziny. Po pożarze ich dom nie nadaje się do zamieszkania.
 
Karolina jest uczennicą technikum logistycznego, a mieszka w Ciskach (gmina Zatory). W lutym pożar zniszczył jej rodzinny dom. „Rodzina kolejny raz doświadczyła straty. Niespełna trzy miesiące temu zmarł mąż Pani Bożeny, zostawiając ją z czworgiem dzieci. Niestety własnymi zasobami, rodzina nie jest w stanie odbudować swojego domu. Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc” - czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka.
W pomoc bardzo aktywnie włączyli się koledzy i koleżanki Karoliny oraz nauczyciele CEZiU „Kopernik”. W niedzielę 28 lutego przy sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie, z inicjatywy ks. Emila Sasinowskiego, odbyła się zbiórka na remont domu. W organizacji zbiórki uczestniczyło 21 wolontariuszy z CEZiU „Kopernik”, wychowawca klasy technik logistyk pani Mariola Kurzątek, opiekunowie wolontariatu Pani Monika Lipska i Pani Danuta Przybysz. Parafianie bardzo życzliwie podeszli do inicjatywy i udało się zebrać 7.719,10 zł. Uczennicę i jej rodzinę można wesprzeć:
na stronie zrzutka.pl
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość