wyszkowska eSkarbonka Wyszkowskie licytacje WOŚP
Z wizytą w Salonie Urody (foto)

Od czytelników

Z wizytą w Salonie Urody (foto)

06.12.2016
autor: ZSS Brańszczyk
Grupa uczniów ZSS w Brańszczyku odwiedziła Salon Urody CAMELIA w Wyszkowie. Była to odpowiedź na zaproszenie p. Anny Sakowicz, która oprowadziła dzieci po wszystkich pomieszczeniach.
Uczniowie mieli okazję obejrzeć różne urządzenia i dowiedzieć się, na czym polega m.in. mikrodermabrazja, frezowanie stóp, pedicure, manicure, masaż chińską bańką; jakie zastosowanie mają lampolupy. Dziewczynki malowały i ozdabiały paletę ze sztucznymi paznokciami, a chłopcom pani Anna wykonała masaż dłoni. Wizyta w Salonie Urody to wyjątkowe i niezwykle ciekawe doświadczenie, za co uczniowie serdecznie dziękują.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Popularność medycyny estetycznej w obecnych czasach

Popularność medycyny estetycznej w obecnych czasach

W dzisiejszych czasach kobiety w sposób szczególny dbają o swój wygląd, malują się, a nawet wybierają się na operacje plastyczne. Jest to oczywiście bardzo niebezpieczne dla zdrowia, dlatego nie każda osoba jest w stanie podjąć tak wielkie ryzyko. Alternatywnym rozwiązaniem, które jest coraz częściej stosowane, to medycyna estetyczna. Jest to znacznie bezpieczniejsza forma dbania o swoją urodę, niż wcześniej przytoczone operacje plastyczne. Czym dokładnie jest medycyna estetyczna? Jakie najpopularniejsze zabiegi możemy wyróżnić? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule.
zobacz więcej
Kobieta w małym mieście - blaski i cienie

Kobieta w małym mieście - blaski i cienie

My, mieszkanki małych miast, tęsknimy za wielkim światem, nie doceniając czasem naszego spokojnego życia. Taką refleksją rozpoczęła się dyskusja „Kobieta w małym mieście –  blaski i cienie”, którą miałam przyjemność poprowadzić z Wyszkowiankami 12 marca, podczas trwania targów dla kobiet. 
zobacz więcej
Przysięga wojskowa w czasach pandemii (foto)

Przysięga wojskowa w czasach pandemii (foto)

Ponad 40 żołnierzy ochotników (w tym 2 mieszkańców powiatu wyszkowskiego) 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój” w minioną sobotę złożyło przysięgę wojskową. To już piąte a zarazem ostatnie zaprzysiężenie terytorialsów w tym roku.
zobacz więcej
Zdali celująco pierwszy egzamin

Zdali celująco pierwszy egzamin

Uczniowska rodzina Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach powiększyła się  o uczniów klasy I. Oficjalnie zostali pasowani na uczniów przez dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego. Złożyli ślubowanie, wystąpili w pięknej części artystycznej, otrzymali dużo prezentów. 
zobacz więcej