Wyjątkowa uroczystość w ZSS w Brańszczyku (foto)

Od czytelników

Wyjątkowa uroczystość w ZSS w Brańszczyku (foto)

25.10.2016
autor: ZSS Brańszczyk
W środę 19 października w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku odbyła się niezwykła uroczystość. Do braci uczniowskiej przyjęto nowych uczniów. Zostali serdecznie powitani miłym słowem, piosenką i spektaklem teatralnym pt.: „Bądź sobą”. Dyrektor szkoły Elżbieta Piórkowska dokonała pasowania na ucznia i wręczyła dzieciom upominki. Starsi uczniowie życzyli nowym koleżankom i kolegom, by w szkole realizowali swoje marzenia, kształtowali charaktery i nauczyli się być dobrymi ludźmi.
Uroczystość była także okazją, aby wszystkim pracownikom oświaty złożyć życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody za osiągnięcia w pracy zawodowej.
Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, w obecności przybyłych gości, 
w tym ks. kan. Pawła Stacheckiego, Danuty Ziomek dyrektora DPS w Brańszczyku, emerytowanych nauczycieli, pań wychowawczyń z Ośrodka Wychowawczego w Brańszczyku, rodziców.
Miłym akcentem był wspólny poczęstunek przygotowany przez radę rodziców. Społeczność ZSS w Brańszczyku serdecznie dziękuje gościom za przyjęcie zaproszenia, a Urzędowi Gminy w Brańszczyku za możliwość skorzystania z pięknej sali Ochotniczej Straży Pożarnej. W wyjątkowym miejscu odbyła się wyjątkowa uroczystość.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość