Wielki dzień przedszkolaków (foto)

Od czytelników

Wielki dzień przedszkolaków (foto)

27.11.2020
autor: Przedszkole nr 9
27 listopada dzieci z grupy Kotki w Przedszkolu nr 9 przeżyły bardzo ważną uroczystość - pasowania na przedszkolaka. 
 
Maluszki rewelacyjnie radzą sobie w przedszkolu. Swoją codzienną wytrwałością oraz dzisiejszym tańcem i piosenką w pełni zasłużyły na miano prawdziwego przedszkolaka, toteż pani dyrektor, za pomocą dotknięcia "zaczarowanym ołówkiem", dokonała uroczystego pasowania każdego Malucha. 
SPECTRUM kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Hobby, które daje zarobić

Hobby, które daje zarobić

Lato w Polsce zwykle kojarzy nam się ze spowolnieniem tempa życia i czasem na relaks. Jest to też okres, w którym wielu z nas szuka odmiany od codziennej rutyny. W związku z tym organizujemy bliższe i dalsze wakacyjne wyprawy, a czasem też poszukujemy nowych form spędzania wolnego czasu, które można uprawiać bez wychodzenia z domu. Ciekawym zajęciem w tym kontekście jest udział w konkursach i loteriach z nagrodami. Jest to opcja szczególnie atrakcyjna dla domatorów, którzy jednocześnie lubią szukać dodatkowych źródeł uzupełniania domowego budżetu.
zobacz więcej
Pomyśl o zdrowiu i rzuć palenie

Pomyśl o zdrowiu i rzuć palenie

Wielu naukowców nawołuje do rozstania się z tym zgubnym dla zdrowia nałogiem. Palacze, którym ciężko z dnia na dzień podjąć taką decyzję, powinni poznać potencjalnie mniej szkodliwe alternatywy, które mogą być pomocne choćby w trudnej „fazie przejściowej”.
zobacz więcej
Codzienność bez barier płatniczych (kampania informacyjna)

Codzienność bez barier płatniczych (kampania informacyjna)

Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy, ulubioną fryzjerkę czy piekarnię. Polacy lubią wracać w te same miejsca – tam, gdzie zakupy wiążą się z wygodą. Zwykle są to punkty blisko domu, u sprawdzonych przedsiębiorców, którzy ułatwiają codzienne sprawunki. Nauczeni komfortu klienci oczekują wysokiego poziomu obsługi od innych punktów usługowych i sklepów. Chcą też, by zapewniły go urzędy.
zobacz więcej
Andrzejkowa zabawa (foto)

Andrzejkowa zabawa (foto)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w zabawie andrzejkowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski w sali OSP w Brańszczyku.
zobacz więcej