Wesołych Świąt! (foto)

Od czytelników

Wesołych Świąt! (foto)

28.03.2018
autor: ZSS w Brańszczyku
Przed Niedzielą Palmową w ZSS w Brańszczyku pojawiły się kolorowe palmy i palemki oraz inne dekoracje świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów.
Najpiękniejsze palmy wzięły udział w IX Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną pod patronatem Wójta Gminy Brańszczyk. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Trzciance. Uczniowie ZSS w Brańszczyku: Dorota Pałubińska, Patrycja Pawełczyk i Piotr Perzan zostali wyróżnieni w konkursie i otrzymali dyplomy oraz śliczne maskotki. Serdecznie gratulujemy.
Wyjątkowa, bo najdłuższa palma została przekazana do dekoracji kościoła w Brańszczyku.
 
Dookoła wielkanocnego jajka
Uczniowie ZSS w Brańszczyku intensywnie przygotowują się do świąt Wielkanocnych przygotowują, m. in. wykonali piękne ozdoby, które dekorują szkołę. W ramach przygotowań do świąt odbył się apel pod hasłem „Dookoła wielkanocnego jajka”, na którym zostały szczegółowo omówione polskie tradycje świąteczne. Spotkanie było okazją do rozstrzygnięcia szkolnego konkursu „Najpiękniejsza pisanka”. Na konkurs wpłynęło dużo prac wykonanych różnymi technikami i z wykorzystaniem wielu ciekawych materiałów. Pisanki były piękne, pomysłowe i estetyczne, więc komisja konkursowa wszystkim uczestnikom przyznała I miejsce. Na nagrodzonych czekała słodka niespodzianka.
Gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt!!!
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość