W ZSS w Brańszczyku nie tylko święta (foto)

Od czytelników

W ZSS w Brańszczyku nie tylko święta (foto)

15.12.2017
autor: Katarzyna Kozłowska, ZSS w Brańszczyku
Uczniów i przedszkolaki z Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku ogarnęła magia zbliżających się świąt. Piękny prezent sprawili sobie szkolni szachiści.
 
Hej kolęda, kolęda!
Świąteczna aura zawitała do przedszkola przy ZSS w Brańszczyku dzięki uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wyszkowie. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Przedszkolaki poznały tradycyjne polskie kolędy, a oprawa muzyczna była dla nich wyjątkową atrakcją. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz za oryginalny świąteczny upominek!
 
Bożonarodzeniowy kiermasz 
Nasi uczniowie wraz z nauczycielami mogli poczuć magię prawdziwych świąt uczestnicząc w tegorocznym kiermaszu 9 grudnia w Centrum Handlowym Galeo. Były przepiękne ozdoby świąteczne, stroiki, kartki świąteczne, bombki, mikołaje, choinki wykonane przez uczniów. Na stoiskach znalazły się także pachnące, pięknie ozdobione pierniki. Wszystkim, którzy odwiedzili nasz kiermasz serdecznie dziękujemy!
 
Szachowi mistrzowie
W niedzielę 10 grudnia już po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Powiatu Goworowskiego w szachach. Gospodarzem turnieju był tamtejszy Zespół Szkół Powiatowych. Do rywalizacji stanęło 30 szachistów. W kategorii juniorów do lat 16 wystąpiło 12 zawodników, wśród nich uczniowie ZSS w Brańszczyku, którzy zajęli całe podium! Na dystansie 7 rund najlepszymi okazali się:
I - Mateusz Masalski (3,5 pkt)
II - Bartosz Waśniewski (3 pkt)
III - Beniamin Mróz (3 pkt)
Chłopcy zyskali cenne doświadczenie szachowe oraz cenne nagrody rzeczowe i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość