Uroczyste pasowanie w Przedszkolu nr 1 (FOTO)

Od czytelników

Uroczyste pasowanie w Przedszkolu nr 1 (FOTO)

31.10.2022
autor: Przedszkole nr 1
27 października maluszki z grup Pszczółki, Żabki i Kotki z Przedszkola nr 1 w Wyszkowie stały się pełnoprawnymi przedszkolakami.

Pani dyrektor Katarzyna Sadkowska uroczyście pasowała zaczarowanym ołówkiem każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Mimo że dla wszystkich dzieci było to pierwsze publiczne wystąpienie, pięknie recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały. Maluszki z powagą i wypiekami na twarzy przyrzekały „co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą”. Rodzice, nie mniej przejęci niż dzieci, nie kryli łez wzruszenia, patrząc na swoje uroczo nieporadne, ale jakże poważne pociechy. Po części oficjalnej na przedszkolaki czekały przepiękne torty i słodki poczęstunek.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

W ramach PO WER słuchacze oraz nauczyciele kształcenia zawodowego z Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie uczestniczyli w stażu zagranicznym zrealizowanym dzięki funduszom europejskim. Projekt pt. „Zagraniczny staż słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie kluczem do sukcesu szkolnictwa zawodowego” otrzymał dofinansowanie za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Grupa 17 słuchaczy kursów kwalifikacyjnych A.36, A.65, szkoły policealnej technik rachunkowości realizowała trzytygodniowy staż, natomiast 12 nauczycieli kształcenia zawodowego uczestniczyło w tzw. job shadowing w Granadzie.
zobacz więcej
Andrzejkowa zabawa (foto)

Andrzejkowa zabawa (foto)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w zabawie andrzejkowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski w sali OSP w Brańszczyku.
zobacz więcej
Rekordowa liczba cudzoziemców

Rekordowa liczba cudzoziemców

Według ostatnich danych wynika, że co czwarty cudzoziemiec zgłoszony do ubezpieczeń w Polsce pracował w województwie mazowieckim. Największą grupę stanowią obywatele Ukrainy.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym kolejny raz, tradycyjnie odbyła się przepiękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo licznie, jak zwykle, przybyli seniorzy, by podziwiać występy swoich wnucząt.
zobacz więcej