Uczennica I LO wśród najlepszych w Polsce

Od czytelników

Uczennica I LO wśród najlepszych w Polsce

22.06.2020
autor: Beata Sierzan
Uczennica I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie Patrycja Chmielewska zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, który odbył się w ramach projektu „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.
 
Patrycja powtórzyła tym samym sukces Adama Bedeckiego, który w ubiegłym roku w tym samym konkursie zajął I miejsce.
Zadaniem uczestników konkursu było, po realizacji modułów programu i zdobyciu wiedzy, przygotowanie pracy pisemnej na temat: „Zaprezentuj swój pomysł na realizację zajęć poświęconych jednemu z tematów/rozdziałów publikacji „Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”. 
21 maja 2020 r. jury konkursu dokonało oceny wszystkich nadesłanych 46 prac konkursowych. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszego LO. Nagrodą dla Patrycji jest czek w wysokości 1.000 zł oraz dodatkowe gadżety. Dodatkowo, projekt umożliwił praktyczne poszerzenie wiedzy, jak „Żyć finansowo”. Przygoda z projektem trwała 5 miesięcy, ale przygoda ze świadomym gospodarowaniem finansami będzie trwała całe życie.
Trenerem Patrycji w projekcie była nauczycielka podstaw przedsiębiorczości Beata Sierzan.
Składamy serdeczne podziękowania Stowarzyszeniu Krzewienia Edukacji Finansowej w Gdyni, Pani Kierownik Katarzynie Kołodziejczyk, partnerom i sponsorom projektu. Podziękowania także dla pracowników SKOK Stefczyka Oddział w Wyszkowie za współpracę przy realizacji programu.
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość