Sztab WOŚP czeka na wolontariuszy

Od czytelników

Sztab WOŚP czeka na wolontariuszy

11.01.2021
autor: Sztab WOŚP w Wyszkowie
Są jeszcze wolne miejsca dla wolontariuszy, którzy chcieliby prowadzić kwestę podczas przesuniętego na 31 stycznia finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyszkowski sztab na zgłoszenia czeka do 19 stycznia.
 
- Do tej pory zgłosiło się dopiero około 100 osób, a przyznana nam liczba miejsc wynosi 175 – mówi Leszek Marszał, szef wyszkowskiego sztabu WOŚP. - Tradycyjnie, o tej porze przed każdym finałem tych miejsc już brakowało. Teraz jeszcze są dostępne. Nie kończymy rejestracji. W związku ze zmianą daty finału rekrutacja wolontariuszy zostaje wydłużona i potrwa do 19 stycznia. Jeśli ktoś jeszcze nie podjął decyzji, ale chce pomagać i grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, to zapraszamy.
Zainteresowani powinni przesłać na adres wosp.wyszkow@gmail.com dane: imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, numer lokalu), nazwę i adres szkoły lub miejsca pracy. Niepełnoletni podają imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego. Należy też załączyć zdjęcie (600 x 800 px, dobrze widoczna twarz, format jpg). 
22 stycznia planowana jest wizyta wyszkowskiej delegacji w Fundacji Wielkiej Orkiestra Świątecznej Pomocy przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie, gdzie, jak co roku, będą wykonywane i odbierane identyfikatory oraz materiały na wielki finał.
W tym tygodniu wystartują również pierwsze aukcje Allegro z przedmiotami przekazanymi do wyszkowskiego sztabu.

Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wzrasta wysokość składek, które opłacają przedsiębiorcy

Wzrasta wysokość składek, które opłacają przedsiębiorcy

Minimalną wysokość składek opłacanych przez przedsiębiorców na ubezpieczenia społeczne oblicza się. korzystając z kwoty minimalnego wynagrodzenia lub prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia za pracę. Od stycznia wzrasta ich wysokość, wzrosną więc także opłacane składki.
zobacz więcej
Białe szaleństwo z parafią pw. św. Wojciecha (foto)

Białe szaleństwo z parafią pw. św. Wojciecha (foto)

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży spędziła pierwszy tydzień ferii na zimowym obozie w Białym Dunajcu. Wyjazd zorganizowany przez ks. Grzegorza Dębka z parafii pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie oraz ks. Łukasza Murawskiego z zaprzyjaźnionej parafii Św. Piotra i Pawła w Czyżewie obfitował w wiele atrakcji. Ale przede wszystkim był okazją do zgłębiania Słowa Bożego i przykazań Bożych.
zobacz więcej
Podziękowanie za polonijne wakacje w Wyszkowie (foto)

Podziękowanie za polonijne wakacje w Wyszkowie (foto)

22 października w Senacie RP odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Lato z Polską”. W lipcu tego roku, dzięki współpracy Powiatu Wyszkowskiego, Gminy Wyszków i Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, w powiecie wyszkowskim gościły dwie grupy młodzieży polonijnej z Białorusi.
zobacz więcej
Finał konkursu „Puszcza Biała i okolice – walory przyrodnicze i turystyczne” (foto)

Finał konkursu „Puszcza Biała i okolice – walory przyrodnicze i turystyczne” (foto)

W Zespole Szkół Nr 3 w Wyszkowie 12 grudnia odbył się finał międzyszkolnego konkursu pt. Puszcza Biała i okolice – walory przyrodnicze i turystyczne. Do finału rywalizacji konkursowej zakwalifikowały się cztery trzyosobowe drużyny reprezentujące CEZiU - „Kopernik”, 1LO - „Norwid”, SP3 – „Hempel” oraz ZS3 – „Kochanowski”, które wcześniej przygotowały i przesłały stosowne prezentacje i materiały. Pierwsze miejsce uzyskała drużyna z „Norwida”. Współorganizatorami konkursu były Nadleśnictwa w Ostrowi Mazowieckiej i Wyszkowie.
zobacz więcej