Są pieniądze na startupy i dla przedsiębiorców

Od czytelników

Są pieniądze na startupy i dla przedsiębiorców

16.08.2022
autor:
Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” ogłosiła nabory, w których osoby planujące założenie działalności gospodarczej mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł, przedsiębiorcy - 150 tys. zł, podmioty z sektora publicznego - 300 tys. zł.
 
Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” zaprasza wszystkie zainteresowane osoby chcące założyć własną działalność gospodarczą do udziału w naborze wniosków nr 6/2022, w którym można otrzymać 50 tys. zł na swój start-up bez konieczności angażowania własnego kapitału.
Dla przedsiębiorców skierowany jest nabór nr 5/2022 - mogą pozyskać do 150 tys. zł (kwota może stanowić maksymalnie 70% wartości całej planowanej operacji).
Podmioty z sektora publicznego oraz społecznego mogą się starać o dofinansowanie do 300 tys. zł w ramach naboru nr 4/2022.
Nabory wniosków będą prowadzone w dniach 22 sierpnia - 6 września. Szczegóły dotyczące poszczególnych naborów znajdują się na stronie internetowej www.lgdrw.pl. Informacje można również uzyskać poprzez osobisty kontakt z biurem LGD „Równiny Wołomińskiej”: ul. Przemysłowa 70 w Tłuszczu, biuro@lgdrw.pl, tel: 662-329-278.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W listopadzie - Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Co wiemy o nikotynowych alternatywach?

W listopadzie - Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Co wiemy o nikotynowych alternatywach?

Jesień w pełni, większość dnia spędzamy więc w domu i coraz częściej zwracamy uwagę na porządek i miłe zapachy w naszym najbliższym otoczeniu. Kupujemy zapachowe świece, odświeżacze do ubrań, czy tzw. perełki zapachowe. Ale wrogiem może okazać się tytoń. W trzeci czwartek listopada przypada światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu (w tym roku jest to 16 listopada), zatem warto pochylić się nie tylko nad estetycznymi, ale przede wszystkim nad zdrowotnymi skutkami jego obecności w naszym życiu. Tym bardziej, że technologia oferuje dotychczasowym palaczom już całkiem spory wachlarz nikotynowych alternatyw, a o niektórych wprost mówi się także jako o narzędziach pomocnych w rozstaniu się z tym nałogiem.
zobacz więcej
Przedszkolaki też pamiętają (FOTO)

Przedszkolaki też pamiętają (FOTO)

Przedszkole nr 9 wzięło udział w zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej akcji „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o historii i bohaterach naszego kraju, regionu, czy społeczności.
zobacz więcej
Nauczyciele w poszukiwaniu tradycji (FOTO)

Nauczyciele w poszukiwaniu tradycji (FOTO)

W dniach 25-27 października w Uniejowie odbyła się IX Ogólnopolska konferencja naukowo- dydaktyczna  dla nauczycieli „W poszukiwaniu tradycji – dziedzictwo niematerialne w turystyce”. Organizatorem konferencji był Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji Uniwersytetu Łódzkiego. W konferencji wzięły udział nauczycielki Zespołu Szkół nr1 Joanna Borkowska-Sergiejuk i Bożena Pikora, uczące w Technikum Organizacji Turystyki i przygotowujące uczniów do Olimpiady Wiedzy o Turystyce.
zobacz więcej
Staże i nowoczesne pracownie kształcenia zawodowego (FOTO)

Staże i nowoczesne pracownie kształcenia zawodowego (FOTO)

Innowacyjność, kreatywność i praktyczna nauka zawodu w nowocześnie wyposażonych pracowniach dzięki realizacji projektu „Dobre kompetencje – lepszy start”.
zobacz więcej