Przedszkolne Święto Niepodległości (foto)

Od czytelników

Przedszkolne Święto Niepodległości (foto)

11.11.2020
autor:
10 listopada był wyjątkowym dniem dla grupy Motylki z Przedszkola nr 1. Dzieci - ubrane na galowo, z przypiętymi biało-czerwonymi kotylionami, z przejęciem odśpiewały hymn narodowy. 
 
Z powagą wyrecytowały wiersz "Krakowianka", zaśpiewały piękną piosenkę "Polska moja ojczyzna" oraz zgodnie wydeklamowały "Katechizm polskiego dziecka". Na koniec uroczystości dzieci wykonały flagi w barwach narodowych, które zabrały do domu, aby jeszcze następnego dnia świętować niepodległość Polski razem z rodzicami...
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ślubowanie klas pierwszych (foto)

Ślubowanie klas pierwszych (foto)

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Ogromne przeżycie stanowi dla maluchów pierwsza szkolna uroczystość - ślubowanie pierwszoklasistów. Wydarzenie takie w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym miało miejsce w piątek 20 października. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: proboszcz parafii św. Rodziny oraz przedstawiciele Nadleśnictwa Wyszków, Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji, WKU w Wyszkowie, a także licznie przybyli rodzice i cała społeczność szkolna.
zobacz więcej
Dynamiczny rok, dynamiczne podsumowanie (foto)

Dynamiczny rok, dynamiczne podsumowanie (foto)

Za nami kolejny rok nauki. Opustoszały dawno szkolne korytarze, ale wspomnienia pozostały. Dla klasy 2b Gimnazjum nr 1 ostatni tydzień przed wakacjami był szczególnie dynamiczny.
zobacz więcej
Wyszkowski USC w czołówce

Wyszkowski USC w czołówce

Urząd Stanu Cywilnego w Wyszkowie jest jednym z najbardziej efektywnych w województwie…
zobacz więcej
Sukcesy uczniów - humanistów Gimnazjum nr 1

Sukcesy uczniów - humanistów Gimnazjum nr 1

Julia Borzymek i Szymon Dawidczyk – humaniści, uczniowie Gimnazjum nr 1 na Polonezie osiągnęli najwyższe sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Julia Borzymek została laureatką konkursu z języka polskiego – opiekun Jolanta Popławska, Szymon Dawidczyk finalistą z historii – opiekun Krystyna Szczuka-Wiśniewska i wiedzy o społeczeństwie – opiekun Paweł Baranowski.
zobacz więcej