Podsumowanie konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” (FOTO)

Od czytelników

Podsumowanie konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” (FOTO)

19.05.2022
autor: Starostwo Powiatowe
Uroczyste podsumowanie pierwszego etapu XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” odbyło się w 18 maja w Bibliotece Miejskiej. Spośród 233 prac wyłoniono 6 laureatów oraz 20 wyróżnień przyznanych przez Starostę Powiatu Wyszkowskiego.
 
W konkursie udział wzięły dzieci z 29 szkół znajdujących się na terenie powiatu wyszkowskiego i pułtuskiego, które swoim zasięgiem obejmuje teren działania Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie.
Spośród uczestników konkursu komisja wyłoniła laureatów:
kategoria klas 0-III (127 prac) 
I miejsce - Mateusz Kuchta, ZPO w Obrytem, Szkoła Filialna w Zambskach Kościelnych
II miejsce - Antoś Biedrzycki, ZPO w Obrytem, Szkoła Filialna w Zambskach Kościelnych
II miejsce - Michał Kucharski, ZSP w Woli Mystkowskiej
Wyróżnienia: Gabriela Składanek (SP w Trzciance), Maria Smolińska (SP w Dalekiem), Aleksander Mościński (ZSP w Woli Mystkowskiej), Lena Soliwoda (SP w Knurowcu), Zofia Bartosiak (ZS w Pniewie), Lidia Skarpetowska (ZPO w Obrytem), Alicja Biernacka (SP w Łosinnie), Lena Kozon (SP w Łosinnie), Oskar Kurowski (SP w Knurowcu), Aleksandra Reszka (SP w Rząśniku)
kategoria klas IV-VIII (106 prac)
I miejsce - Alan Wojtczak, PSP w Zatorach
II miejsce - Radosław Staniaszek, SP w Bielinie
III miejsce - Julia Żołyńska, SP w Starym Lubielu
Wyróżnienia: Patrycja Nowacka (SP w Bielinie), Lena Kołakowska (SP w Dalekiem), Anna Sobotka (ZS w Starym Bosewie), Nikola Kraszewska (SP w Turzynie), Ewelina Ziemińska (SP w Olszance), Adam Bala (SF w Zambskach Kościelnych), Anna Rozenek (PSP w Kręgach), Lena Rudzka (SP w Nowych Budach), Anna Fijałkowska (SP w Łosinnie), Zofia Juźwiak (ZS w Pniewie).
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Wyszkowie. Nagrody wręczali kierownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wyszkowie Iwona Wyszyńska oraz Starosta Powiatu Wyszkowskiego Jerzy Żukowski.
Prace, które zajęły I miejsca w obu kategoriach wiekowych, zostały przesłane do dalszej rywalizacji w wojewódzkim etapie konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość