Piknik rodzinny w Skuszewie (FOTO)

Od czytelników

Piknik rodzinny w Skuszewie (FOTO)

31.08.2022
autor: Organizatorzy
Nie tylko słoneczna pogoda, ale i liczne atrakcje sprawiły, że wielu mieszkańców Skuszewa postanowiło wspólnie spędzić popołudnie w ostatnią niedzielę wakacji.
 
Impreza - organizowana przez mieszkańców Skuszewa i sołtysa Mirosława Augustynika, dzięki wsparciu gminy Wyszków - miała na celu integrację lokalnej społeczności. 
Dmuchane zabawki, kulki, byk rodeo, artystyczne malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, tatuaże brokatowe i wodne zabawy z magiczną piłką, kącik plastyczny oraz gry i zabawy dla dzieci – to atrakcje, z których mogli korzystać mieszkańcy Skuszewa na pikniku rodzinnym w niedzielę 28 sierpnia. Można też było zjeść pierożki, dania z grilla, owoce i słodycze oraz przygotowane przez mieszkańców przepyszne ciasta domowej roboty.
Dziękujemy za wsparcie w organizacji pikniku sponsorom:
Polskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Wyszkowie
Centrum Dystrybucyjnemu Lidl Turzyn
Radnemu Powiatu Wyszkowskiego Panu Pawłowi Deludze
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku… (foto)

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku… (foto)

Jest taki dzień w polskiej tradycji chrześcijańskiej, w którym gasną wszelkie spory, a radość  ogarnia wszystkich. Ten dzień to Wigilia Bożego Narodzenia. Przy stole zasiada rodzina, wszyscy dzielą się opłatkiem, śpiewają kolędy, przychodzi Święty Mikołaj. Można śmiało powiedzieć, że to dzień szczególnie oczekiwany i przez tych dużych, i tych małych. Przed tą rodzinną Wigilią często w takich wspólnych spotkaniach uczestniczą różne grupy zawodowe, członkowie fundacji i stowarzyszeń. I właśnie takie spotkania opłatkowe odbyły się w Leszczydole-Nowinach. Przy wspólnym stole 21 grudnia spotkali się członkowie stowarzyszenia „Wspólna przyszłość”, a 22 grudnia - rada parafialna i sołecka.
zobacz więcej
Motocykliści i rowerzyści na drogach

Motocykliści i rowerzyści na drogach

Sezon na dobre rozpoczęli już motocykliści i rowerzyści. Policja apeluje o ostrożność, przypominając, że w ubiegłym roku na naszych drogach zginęło 3 motocyklistów i 2 rowerzystów.
zobacz więcej
Niewidomi w kinie bez barier

Niewidomi w kinie bez barier

W minioną sobotę niewidomi z wyszkowskiego koła Polskiego Związku Niewidomych uczestniczyli w bezpłatnym pokazie filmu z audiodeskrypcją „1920 Bitwa Warszawska” w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pokaz miał miejsce w Warszawie, a gmina Wyszków wsparła projekt „Kino bez barier”.
zobacz więcej
Sztuka łączy pokolenia (foto)

Sztuka łączy pokolenia (foto)

Rodzina i pan domu,odbywający wyimaginowany spacer na Kopiec Kościuszki, dwie córki- pensjonarki, dorosły syn, który uwodzi służącą i wreszce ona, nieugięta strażniczka rodzinnej moralności. Znamy ich dobrze, to Dulscy, bohaterowie sztuki „ Moralność pani Dulskiej” G. Zapolskiej. Postać tytułowej bohaterki weszła na trwałe do swiadomości, a słowo „dulszczyzna” stało się najlapidarniejszym określeniem mieszczańskiej obłudy.” Z tą właśnie propozycją przybyli do naszej szkoły niezwykli wykonawcy, aktorzy teatru „Pomimo”, działającego przy Domu Dziennego Pobytu „ Senior”w Wyszkowie, którego kierowniem jest Dorota Wojtkowska.
zobacz więcej
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom