Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Od czytelników

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

06.12.2016
autor: Przedszkole nr 7
Pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka odbyła się 29 listopada w Przedszkolu nr 7 w Wyszkowie. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców. 
Tego właśnie dnia w obecności rodziców, dyrektora, nauczycieli i personelu dwadzieścia troje 3-latków z grupy „ Sówki” prowadzonej przez panie: Ilonę Jadacką i Martę Jeziorską przystąpiło do „ Pasowania na Przedszkolaka”. Uroczystość ta stanowiła zakończenie procesu adaptacyjnego i informowała, że nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć maluchy do grona przedszkolaków.
Od pierwszych dni września dzieci poczyniły wiele starań, aby tego dnia przedstawić tak piękny program artystyczny. Sówki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Dzieci obiecały, że nie będą marudzić i płakać lecz będą radośnie biegać i skakać. Wspólnie będą bawić się zabawkami, będą uprzejmi dla każdego, a na spacerach nie będą oddalać się od pani. 
Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po części artystycznej pani dyrektor Urszula Rojek za pomocą swojego czarodziejskiego ołówka zaczarowała maluchy w prawdziwych przedszkolaków. Dzieci na pamiątkę tego święta dostały dyplomy z motywem sowy, książkę oraz małe upominki.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie