Orszak Mikołajkowy w OREW

Od czytelników

Orszak Mikołajkowy w OREW

21.12.2016
autor: OREW Wyszków
Chociaż do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, to w OREW atmosfera świąteczna zapanowała na dobre. Tym razem za sprawą Fundacji Tesco Dzieciom, która przysłała do naszego ośrodka wyjątkowy Orszak Mikołajowy. 
Niezwykli goście obdarowali naszych wychowanków wspaniałymi prezentami. W paczkach znalazły się układanki, owoce, karnawałowe maski i czapeczki, i oczywiście słodycze. Przebrani za świąteczne postacie pracownicy Tesco wywołali uśmiechy na buziach dzieci, dostarczyli im wiele radości i miłych wrażeń. W zamian nasi podopieczni zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i powitali św. Mikołaja i jego pomocników okolicznościowymi wierszykami, dzielnie odpowiadały na pytania i pozowały do pamiątkowych fotografii.
Na zakończenie tego niezwykłego spotkania, dyrektor OREW Iwona Paszkiewicz, złożyła  na ręce gości wyrazy wdzięczności za miłą niespodziankę i dotychczasową współpracę. W ramach podziękowania przekazała własnoręcznie wykonane przez pracowników ośrodka ozdoby świąteczne i kartkę z życzeniami.
Dziękujemy Fundacji Tesco Dzieciom za ufundowanie podarunków dla naszych wychowanków, pracownikom lokalnego supermarketu za uśmiech i sympatię. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom