Obóz rekolekcyjno – wypoczynkowy w Neum i Mediugorie

Od czytelników

Obóz rekolekcyjno – wypoczynkowy w Neum i Mediugorie

01.05.2022
autor: Parafia św. Wojciecha
Wakacje coraz bliżej. Parafia św. Wojciecha zaprasza młodzież od V klasy szkoły podstawowej do II klasy szkoły średniej na obóz rekolekcyjno – wypoczynkowy w Neum i Mediugorie, który odbędzie się w dniach 5-14 lipca.
 
W trakcie obozu: wypoczynek nad morzem, plażowanie, gry, zabawy, wspólna Eucharystia, spotkania w grupach, dyskoteki; zwiedzanie Naum, Dubrownika (nazywanego Perłą Adriatyku), Mostaru (miasta znajdującego się na liście UNESCO), wyjazd na wodospady Kravice, wejście na Górę Kriźevac.
Zakwaterowanie w Neum w trzygwiazdkowym hotelu ADRIA, który znajduje ok. 50 m od plaży publicznej, 500 m od centrum, w odległości 60 km od usytuowanego na wybrzeżu Adriatyku Dubrownika. Oferuje klimatyzowane pokoje i apartamenty z balkonem; Internet – bezpłatne wifi. 
Cena zawiera: transport autokarem, 3 noclegi w Medjugorie w pensjonacie/hotelu, 4 noclegi w Neum w hotelu 3*, pokoje 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie, wyżywienie, ubezpieczenie, wycieczki do Mostaru, Dubrownika, Wodospadów Kravice, opłatę klimatyczną.
Uwaga: wymagany dowód osobisty lub paszport.
Więcej informacji i zapisy: ks. Stanisław, tel. 664-013-742.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość