Moje piękne miasto (foto)

Od czytelników

Moje piękne miasto (foto)

10.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Urząd Miejski
Już po raz 11 Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i Urząd Miejski przeprowadzili konkurs „Moje piękne miasto”.
 
Celem konkursu jest promowanie wśród mieszkańców czystości, porządku oraz dbałości o estetykę najbliższego otoczenia. - Chcemy docenić tych pasjonatów, którzy dbają o najbliższe swoje otoczenie, dzięki czemu nasza wspólna przestrzeń staje się piękniejsza - podkreślą organizatorzy.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: ogródki i balkony.
I miejsce przyznano mieszkańcom budynku przy ul. Sowińskiego 25 za najpiękniejsze zagospodarowanie terenu, ciekawą aranżację, nowe nasadzenia kwiatów i krzewów, oryginalne pomysły oraz zaangażowanie mieszkańców.
II miejsce - mieszkańcy budynku przy ul. Na Skarpie 26 za założenie nowych ogródków, oryginalne aranżacje, ciekawe pomysły i dbałość o otoczenie.
III miejsce - mieszkańcy budynków przy ul. Łącznej 24 i 30 za utrzymanie istniejących ogródków, nowe nasadzenia i piękno otoczenia.
Wyróżnienie - mieszkańcy budynków przy ul. Prostej 8B za pracę włożoną w upiększanie otoczenia wokół budynków, nasadzenia kwiatów i nowe kompozycje
Wyróżnienia indywidualne w kategorii ogródki dla osób, które wkładają wiele wysiłku w dbanie o najbliższe otoczenie: Agnieszka Lesiewicz, Teresa Ostrowska, Danuta Skatulska i Grażyna Rajczak.
Wyróżnienia indywidualne w kategorii balkony za kwietne ozdoby i ciekawe aranżacje: Grażyna Kurowska, Anna i Adrian Wargalowie, Ewa Liśkiewicz, Agnieszka i Sylwester Banaszkowie, Marzena Świętaszek.
Nagrody wręczyli zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska i prezes WTBS Marek Siekierski.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość