List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

Od czytelników

List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

31.05.2017
autor:
W związku ze zbliżającymi się wyborami na Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 my, Rodzice obecnych i przyszłych uczniów tych szkół chcemy wyrazić swoje poparcie w wyborach kandydatce pani mgr Iwonie Obrostek.
Pani Iwona Obrostek udowodniła nam swoją dotychczasową 27-letnią pracą w tej szkole jako nauczyciel, a przez prawie 20 lat jako w-ce Dyrektor tej szkoły, że jest to osoba godna zaufania, ciesząca się nieposzlakowaną opinią i zaufaniem naszym, nauczycieli, a przede wszystkim naszych dzieci, które uczęszczają do tej szkoły. Uważamy, że Pani Iwona Obrostek jest najlepszym kandydatem na stanowisko Dyrektora w nadchodzących wyborach. My, rodzice uczniów oraz uczniowie Gimnazjum Nr 2 bardzo wysoko oceniamy jej pracę jako zastępcy dyrektora i nauczyciela. Powierzenie mgr Iwonie Obrostek funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 daje gwarancję na bardzo dobrą pracę szkoły i jej dalszy rozwój w kolejnych latach. Dla nas, rodziców Pani Iwona jest autorytetem i osobą, którą obdarzamy wielkim zaufaniem i szacunkiem . To osoba o wysokiej kulturze osobistej, taktowna i niekonfliktowa.  Jak nikt inny zna naszą szkołę, jej sukcesy i bolączki. Współtworzyła Gimnazjum Nr 2, chcemy, żeby poprowadziła reaktywację Szkoły Podstawowej Nr 4 i razem z nami otworzyła nową kartę historii tej szkoły.
 
List skierowany do Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, do wiadomości Rady Miejskiej w Wyszkowie, Dyrektora Delegatury Kuratorium w Ostrołęce Michała Gieresa i Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej.
 
W podpisie 137 osób
 
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość