List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

Od czytelników

List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

31.05.2017
autor:
W związku ze zbliżającymi się wyborami na Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 my, Rodzice obecnych i przyszłych uczniów tych szkół chcemy wyrazić swoje poparcie w wyborach kandydatce pani mgr Iwonie Obrostek.
Pani Iwona Obrostek udowodniła nam swoją dotychczasową 27-letnią pracą w tej szkole jako nauczyciel, a przez prawie 20 lat jako w-ce Dyrektor tej szkoły, że jest to osoba godna zaufania, ciesząca się nieposzlakowaną opinią i zaufaniem naszym, nauczycieli, a przede wszystkim naszych dzieci, które uczęszczają do tej szkoły. Uważamy, że Pani Iwona Obrostek jest najlepszym kandydatem na stanowisko Dyrektora w nadchodzących wyborach. My, rodzice uczniów oraz uczniowie Gimnazjum Nr 2 bardzo wysoko oceniamy jej pracę jako zastępcy dyrektora i nauczyciela. Powierzenie mgr Iwonie Obrostek funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 daje gwarancję na bardzo dobrą pracę szkoły i jej dalszy rozwój w kolejnych latach. Dla nas, rodziców Pani Iwona jest autorytetem i osobą, którą obdarzamy wielkim zaufaniem i szacunkiem . To osoba o wysokiej kulturze osobistej, taktowna i niekonfliktowa.  Jak nikt inny zna naszą szkołę, jej sukcesy i bolączki. Współtworzyła Gimnazjum Nr 2, chcemy, żeby poprowadziła reaktywację Szkoły Podstawowej Nr 4 i razem z nami otworzyła nową kartę historii tej szkoły.
 
List skierowany do Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, do wiadomości Rady Miejskiej w Wyszkowie, Dyrektora Delegatury Kuratorium w Ostrołęce Michała Gieresa i Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej.
 
W podpisie 137 osób
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ojcu Świętemu śpiewajmy...

Ojcu Świętemu śpiewajmy...

26 listopada w kościoła p.w. Chrystusa Sługi w Leszczydole-Nowinach zostały uroczyście umieszczone relikwie Jana Pawła II. Inicjatorem sprowadzenia relikwii była młodzież z koła wolontariatu działającego w szkole, którego opiekunem jest Iwona Ochmańska, a sprowadził je proboszcz parafii ks. Jan Soliwoda. Uczniowie to niezwykłe wydarzenie uświetnili częścią artystyczną. Uroczystość transmitowało i udostępniło słuchaczom w całej diecezji Radio „Nadzieja”. Mszę Świętą odprawił i kazanie wygłosił ks. biskup Stanisław Stefanek. Na mszy był obecny dyr. szkoły Krzysztof Ochmański, nauczyciele, uczniowie z pocztem sztandarowym na czele i licznie zgromadzeni parafianie. 
zobacz więcej
Jak wybrać platformę dla sklepu B2B?

Jak wybrać platformę dla sklepu B2B?

Każda hurtownia internetowa korzysta z platformy B2B, która pozwala na bezproblemowe prowadzenie działalności. Dzięki takim systemom, istnieje możliwość generowania wzrostów sprzedaży oraz porządkowania i automatyzacji procesu sprzedaży. Istotne jest więc wybranie takiej platformy, która będzie działać bez zarzutu.
zobacz więcej
Międzynarodowy obóz harcerski (foto)

Międzynarodowy obóz harcerski (foto)

„W lesie na polanie pali się ognisko, a wszyscy harcerze siedzą przy nim blisko...” - a dokładniej mówiąc siedzieli, świetnie się bawili i nawiązywali nowe, czasem międzynarodowe przyjaźnie. W poniedziałek 11 lipca zuchy i harcerze z Hufca ZHP Wyszków wyruszyli na dwutygodniowy obóz pod namiotami. Kierunek - Piece koło Szczytna. 
zobacz więcej
Dlaczego warto używać produkty ekologiczne

Dlaczego warto używać produkty ekologiczne

Każdy z nas chciałby zadbać o dobro swoje i swoich najbliższych. Niestety współczesne zakupy często kojarzą się z produktami zawierającymi niepotrzebne, a nawet szkodliwe substancje. Z drugiej strony nasza świadomość dot. zdrowia i środowiska stale rośnie, dzięki czemu decydujemy się na produkty ekologiczne wyższej jakości. Poznaj powody, dla których warto zmienić podejście do swojej zakupowej rutyny.
zobacz więcej