List poparcia dla Iwony Obrostek

Od czytelników

List poparcia dla Iwony Obrostek

23.06.2017
autor: Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
Oficjalne stanowisko nauczycieli Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4.
W związku z nierozstrzygniętym konkursem na dyrektora reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie wyrażamy swoje zdecydowane poparcie na to stanowisko kandydatury pani wicedyrektor Iwony Obrostek.
Jest to naszym zdaniem najlepszy kandydat w tak wyjątkowym i trudnym dla szkoły momencie, kiedy to na skutek zmiany strukturalnej dotychczasowe Gimnazjum nr 2 zostaje przekształcane w Szkołę Podstawową nr 4.
Iwona Obrostek od 22 lat pełni funkcję wicedyrektora szkoły. Bardzo dobrze zna szkołę, jej specyfikę, mocne i słabe strony, cieszy się dużym autorytetem wśród nauczycieli, uczniów i rodziców. Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym posiada cechy, które pozwalają na efektywne organizowanie pracy i właściwą komunikację ze wszystkimi podmiotami szkoły. W swoim postępowaniu jest klarowna, szczera i bezpośrednia. Szanuje wszystkich ludzi, z którymi się styka. Jako jedyna z kandydatów na to stanowisko jest gwarancją atmosfery spokoju i zaufania, co niewątpliwie przyczyni się do właściwego funkcjonowania tej placówki.
Nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
(list podpisało 33 nauczycieli)
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość