Konkurs fotograficzny „W głębi pradawnej Puszczy Białej”

Od czytelników

Konkurs fotograficzny „W głębi pradawnej Puszczy Białej”

25.04.2024
autor: Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość
Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość ogłosiło konkurs fotograficzny pt. „W głębi pradawnej Puszczy Białej”. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy kochają piękno puszczańskiej krainy – do młodszych i starszych, do amatorów i profesjonalistów w fotografii.
 
Tytuł konkursu brzmi tajemniczo – i takich również spodziewamy się prac konkursowych. Chcemy, aby dominowało w nich nieszablonowe podejście, wskazanie miejsc dzikich i tajemniczych, może nawet baśniowych. Jest takich miejsc w naszej małej ojczyźnie jeszcze bardzo dużo, niektóre może nawet jeszcze są nieodkryte.
Pradawna puszcza to nie tylko stare i majestatyczne drzewa, ale również zwierzęta, architektura budowlana i sakralna zaszytych gdzieś w puszczy wiosek. Warto uruchomić swoją wyobraźnię przed naciśnięciem spustu migawki aparatu. Fotografie powinny mieć jednak zawsze akcent leśny.
Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie leszczydol.pl.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Główna wygrana to bon o wartości 1000 zł do zrealizowania w dużej sieci sklepów AGD/RTV.
Nasz projekt realizujemy ze środków Gminy Wyszków, naszym partnerami są Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszkowie oraz Nadleśnictwo Wyszków, które obchodzi w tym roku 100. rocznicę powstania.
Warto się śpieszyć, bo konkurs trwa tylko miesiąc, a zbliżająca się wielkimi krokami majówka to czas, kiedy można wybrać się w plener.

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość