Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

Od czytelników

Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

27.05.2019
autor:
Zbliżający się Dzień Dziecka skłonił nas do ważnych refleksji… Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przepełnieni dumą i pełni radości. Dlaczego? Powodów jest wiele…

Każdego roku nasze córki tańczące w Rewii Dziecięcej „Sylaba” zachwycają nas swoimi pięknymi występami. Dziewczynki są fantastyczne, pracowite i utalentowane. W maju bieżącego roku pojechały do Hiszpanii na Międzynarodowy Festiwal „Sea Sun” w Lloret de Mar, który sfinansowaliśmy w całości my – rodzice – aby mogły sięgać jeszcze wyżej. Po raz kolejny bezapelacyjnie okazało się, że było warto. Nasze córki występowały wśród zespołów z całego świata, z różnych kontynentów. Miały możliwość poznać różne kultury i obyczaje, rozwijać swoje umiejętności i pasje. Nie mogło być inaczej! Zdobyły najwyższą nagrodę Grand Prix. To ogromny sukces, a jednocześnie promocja Polski i Wyszkowa na arenie międzynarodowej. Nasz zachwyt jednakże nie wynika tylko ze zdobytych przez Sylabianki laurów, ale z ich postawy wobec życia i samych siebie.
Dziękujemy Wam, że tak bardzo chcecie poświęcać tyle czasu i energii, bardzo ciężkiej pracy w to, żeby móc przynosić nam tyle radości i zadowolenia.
Dziękujemy Wam, że poza występami i tańcem na scenie tak bardzo chcecie zachowywać się uczciwie i po koleżeńsku, mieć swoje zasady i dążyć do wyznaczonych sobie celów.
Dziękujemy Wam, że tak bardzo chcecie rozwijać się i próbować swoich sił na coraz to nowych scenach i w coraz bardziej prestiżowych konkursach, co wymaga od Was tylu poświęceń.
Dziękujemy Wam, że tak bardzo chcecie podążać drogą, którą wyznaczają Wam Panie Opiekunki „Sylaby”. To również dzięki Nim osiągacie takie niesamowite sukcesy. Uczą Was, jak być wartościowym młodym człowiekiem, który chce rozwijać pasje, nie zaniedbując przy tym swoich podstawowych obowiązków.
Dziękujemy Wam, że możemy być dumni każdego dnia z tego, że jesteśmy Waszymi rodzicami.
PS Dziękujemy Wam – Pani Ireno, Pani Kasiu i Pani Olu – za to, że tak bardzo chcecie, mimo wielu trudności i przeciwności losu, dzielić się profesjonalizmem i poświęcać swój czas, aby rozwijać w dziewczętach umiejętności, które wykorzystywać będą w życiu dorosłym.

Z wyrazami wdzięczności
Rodzice
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość