PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach prądu.
8 kwietnia godz. 7.30-9
Leszczydół-Nowiny
• ul. Wiosenna nr 1, 2, ZK nr 3508
• ul. Słoneczna nr 3, 5, 6, 8, ZK-2723
• ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10
• ul. Piękna nr 6, 7, 8, 10, ZK-2280, 2274
• ul. Błękitna nr 19, 25, ZK-1282
• ul. Świerkowa od nr 2 do lasu
• ul. Jaśminowa nr 4, 12, ZK-3118
• ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338
• ul. Jana Kochanowskiego nr 5, 10, 18, 22, 23, 2b.n., ZK-2131
• ul. Szkolna od nr 26 do nr 49
• ul. Środkowa 1-48, 50-66, 80, ZK 3640, 3376, 1686, 3377, 2378
• ul. Dębowa 10, ZK 3065, 3504
8 kwietnia godz. 13-14
Leszczydół-Nowiny
• ul. Wiosenna nr 1, 2, ZK nr 3508
• ul. Słoneczna nr 3, 5, 6, 8, ZK-2723
• ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10
• ul. Piękna nr 6, 7, 8, 10, ZK-2280, 2274
• ul. Błękitna nr 19, 25, ZK-1282
• ul. Świerkowa od nr 2 do lasu
• ul. Jaśminowa nr 4, 12, ZK-3118
• ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338
• ul. Jana Kochanowskiego nr 5, 10, 18, 22, 23, 2b.n., ZK-2131
• ul. Szkolna od nr 26 do nr 49
• ul. Środkowa 1-48, 50-66, 80, ZK 3640, 3376, 1686, 3377, 2378
• ul. Dębowa 10, ZK 3065, 3504
12 kwietnia godz. 7-8.30
Rybienko Nowe
• ul. Bukowa
• ul. 3 Maja od 34 - 58
Rybienko Stare
• Pałacowa, Diamentowa
• ul. 3 Maja od Kasztanowej do Rybna
Wyszków
• ul. Kasztanowa od 3 Maja do POMELAC
Wyłączenie dotyczy również w Wyszkowie ulic: Makowej, Perłowej, Migdałowej, Złotych Kłosów, Szpitalnej, osiedla przy szpitalu
12 kwietnia godz. 8-12
Drogoszewo
• ul. Powstańców 52, 58, 70 do 83
12 kwietnia godz. 9-13
Rybno
• ul. Jeziorna 4
• ul. Wyszkowska 10 do 31, 36, 37, 40, 40A, 41, 44, 84
Rybienko Nowe
• ul. Platynowa 7, 9, 11
• Tytanowa 1, 5, 7
• ul. Kasztanowa 3, 5
• ul. Orzechowa 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16
• ul. Serocka 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10 do 50, 19 do 39 nieparzyste CPN, 41
Wyłączenie dotyczy ulic w Rybienku Nowym: Żytnia, Diamentowa, Królowej Śniegu, Pinokia, Handlowa, Dobrej Wróżki, Kubusia Puchatka, Smocza , Dobra, Piotrusia Pana, Starej Baśni, Pszczółki Mai, Św. Mikołaja, Calineczki, Sezamkowa, Małego Księcia, Orzechowa, Księżycowa oraz oczyszczalnia ścieków.
• ul. Serocka 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10 do 50, 19 do 39 nieparzyste CPN, 41
Rybienko Stare
• ul. Złota od oczyszczalni ścieków do Serockiej
12 kwietnia godz. 13-14.30
Rybienko Nowe
• ul. Bukowa
• ul. 3 Maja od 34 - 58
Rybienko Stare
• Pałacowa, Diamentowa
• ul. 3 Maja od Kasztanowej do Rybna
Wyszków
• ul. Kasztanowa od 3 Maja do POMELAC
Wyłączenie dotyczy również w Wyszkowie ulic: Makowa, Perłowa, Migdałowa, Złotych Kłosów, Szpitalna, Osiedle przy Szpitalu.
14 kwietnia godz. 9-13
Dalekie
• 1 do 21
Wyszków
• ul. Przemysłowa nr 8, 10, 18, 22, 24A, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 (KOMGAZ), 42, 44, 52
15 kwietnia godz. 9-12
Ślubów
• Ślubów 1 do 12
• ul. Wesoła, Cicha, Mirabelki
Młynarze
• również Letnisko
15 kwietnia godz. 9-13
Olszanka
• ul. Perłowa 13, 15, 17
• ul. Żytnia 160 do 204C parzyste
• 38, 40 ,40A, 56C, 72 do 82 parzyste
• ul. Perłowa 1 do 6, 12, 16, 18
• ul. Lazurowa bez numerów
• 76B, 77, 86, 86B, 88, 94, 96, 98,110, 112, 112A, 120 do 144D parzyste
Rybienko Stare
• ul. Diamentowa 4 do 8, 12 do 16
• ul. Żytnia 160 do 204C parzyste
• ul. Szmaragdowa 3, 5, 6, 10, 12, 13, 17