Każde dziecko ma talent! (foto)

Od czytelników

Każde dziecko ma talent! (foto)

15.05.2017
autor: Łukasz Wachowski, Tato.Net
Jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci, uczyli się ojcowie z Wyszkowa i okolic uczestniczący w warsztatach „Odkrywca Talentów”, które odbyły się w piątek i sobotę 12-13maja w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie. Pierwszego dnia w spotkaniu udział wzięły również matki.
Aby skutecznie wesprzeć rozwój zdolności dziecka, tata powinien wejść w rolę badacza - odkrywcy talentu, następnie mentora, który zadba o warunki do rozwijania talentu i wreszcie managera - stwarzającego różne okazje do zaprezentowania talentu dziecka.
Spotkanie poprowadził dr hab. Grzegorz Grochowski - specjalista rozwoju osobistego i dydaktyki zdolności, twórca i prowadzący szkolenia dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, dotyczące odkrywania i rozwoju talentów, autor licznych publikacji, trener inicjatywy Tato.Net, promotor kreatywnej edukacji przez całe życie.
Warsztaty były również doskonałą okazją do wymiany ojcowskich doświadczeń. Na zakończenie zaproszono wszystkich do przyłączenia się do Wyszkowskiego Klubu Ojców. Najbliższe spotkanie klubu zaplanowano na 18 maja o godz. 20.15 w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie.
Warsztaty zostały zorganizowane przez Inicjatywę Tato.Net w ramach projektu „Warsztaty dla ojców”, który jest dofinansowany ze środków Gminy Wyszków.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Gminie Wyszków za dofinansowanie i wsparcie w promocji wydarzenia, wyszkowskim mediom, parafiom, szkołom, przedszkolom, gminnym jednostkom kulturalnym i sportowym oraz wszystkim zaangażowanym instytucjom, firmom, organizacjom i osobom za pomoc w dotarciu do ojców z Wyszkowa i okolic z zaproszeniem na to inspirujące spotkanie.
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość