Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię?

Od czytelników

Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię?

06.11.2019
autor: Materiał zewnętrzny
Biżuteria jest drobna, ponadto bardzo delikatna. Błyskotki łatwo zatem zgubić i uszkodzić. Najlepiej, aby w domu pojawił się specjalny dodatek do schowania wszelkiego rodzaju świecidełek. Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię? Sprawdź!
 

Jak bezpiecznie przechowywać biżuterię?

 
Biżuteria nie ważne, czy jest sztuczna, czy też powstała z drogiego tworzywa, takiego jak złoto i tak może ulec zniszczeniu. Tylko odpowiednie przechowywanie pozwoli Ci dłużej cieszyć się tym dodatkiem. 
 
Niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć i słońce mają wpływ na biżuterię, zwłaszcza na jej wygląd. Trzymanie wszystkiego w jednym miejscu prowadzi do szczepienia się łańcuszków, albo innych elementów. Trudno potem oddzielić poszczególny model bez stworzenia jakiegoś defektu. 
 
Kupując biżuterię zazwyczaj dostajemy w komplecie firmowe pudełko. Zachowanie ich wszystkich jest dość kłopotliwe z racji ograniczonej liczby miejsca w wielu mieszkaniach. 
 
Czym można je zastąpić? W sklepie Home&You znajdziesz rozmaite szkatułki – małe, duże, wąskie, jak i szerokie. Dzięki nim wszystko będziesz mieć w jednym miejscu, dokładnie poukładane, na przykład tematycznie. To ułatwi także utworzenie kompletu na wielkie wyjście, czy na co dzień, ponieważ masz błyskotki na wyciągnięcie ręki. Tutaj znajdziecie różne modele - https://home-you.com/pl/akcesoria/bizuteria-przechowywanie-bizuterii/szkatulki.
 
Szkatułki wyposażono w szuflady, przegródki, wieszaki i inne detale, aby w łatwy i prosty sposób można było ułożyć biżuterię. Miękkie wnętrze chroni przed zarysowaniem, a zamknięcie przed dostaniem się do środka kurzu i innych zanieczyszczeń, także szkodliwych promieni słońca oraz wilgoci.
 

Szkatułka – idealne miejsce do przechowywania świecidełek

 
Sklep Home&You ma w swojej ofercie różne szkatułki, i dla dorosłych, i dla dzieci. Paleta barw, wzorów oraz rodzajów tkanin jest szeroka. Równie dużo mamy kształtów, a także wielkości. Większość produktów otwiera się klasycznie, czyli unosimy wieczko do góry. 
 
Czasem zdarzają się wersje przypominające komody, bo wyposażone w  szuflady, tudzież toaletki z lustrem i mini blatem roboczym, czy kuferki z uchwytami, i widocznym zamknięciem. Odsłon jest bez liku, nie zapominając o stojakach na biżuterię, na których wieszasz świecidełka. 
 
Nie tylko wygląd szkatułki potrafi zaskoczyć, ale także i samo jej wnętrze. W środku znajdziemy osobne przegródki wyłożone miękkim materiałem. Do tego są wydzielone miejsca na ułożenie pierścionków, czy powieszenie kolczyków. Szufladki, kieszonki... Udogodnień w zależności od modelu jest więcej bądź mniej. 
 
Te niewielkie detale pozwalają nam podzielić błyskotki, a jednocześnie zachować ład i porządek. Niektóre produkty wewnątrz mają zamocowane lusterko, dzięki temu od razu możemy przymierzyć biżuterię. To znacznie ułatwia codzienne przygotowywanie stylizacji!
 
Skórzane szkatułki lub te z efektem lustra są eleganckie, dlatego mogą być elementem dekoracyjnym. Ustaw na komodzie lub w innym widocznym miejscu sypialni bądź garderoby. 
 
Wąskie i niskie spokojnie schowasz do szuflady, czy szafy. One sprawdzą się wyśmienicie podczas wyjazdów. W bagażu zajmą niewiele przestrzeni, a skutecznie ochronią biżuterię przed zgubieniem, tudzież ewentualnym zniszczeniem.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość