Harcerskie przygody (foto)

Od czytelników

Harcerskie przygody (foto)

07.08.2017
autor: Komenda Hufca ZHP Wyszków
Zwieńczeniem każdego roku harcerskiego jest wyjazd na hufcowy obóz. Tak było i tego lata - zuchy i harcerze Hufca ZHP Wyszków spędzili odpowiednio 10 i 14 dni pośród mazurskich lasów.
W poniedziałek, 17 lipca wyruszyli w kierunku Szczytna, gdzie rozpoczęli swoje przygody w trzech podobozach, o odmiennych motywach przewodnich. Najmłodsi, czyli zuchy świetnie się bawili na wyspie Las Palmas; harcerze wcielili się w lud poznający świat od nowa, starając się ocalić miejsce pobytu, a harcerze starsi trafili do podobozu o nazwie „Gdzieś w lesie”, co dzień odkrywając coraz to nowe wyzwania.
Jako harcerze przede wszystkim stawiamy na aktywność. Nie mogło więc zabraknąć długich wędrówek i wypraw, gier terenowych, integracyjnych zabaw ruchowych czy biegów na orientację.
Co dobre, szybko się kończy. W niedzielę, 30 lipca wszyscy wrócili zdrowi, rozśpiewani i z gorącym postanowieniem udziału w przyszłorocznym obozie. Kadra tegorocznego wyjazdu również ocenia go pozytywnie – udało się zrealizować zaplanowany program, gwarantując uczestnikom aktywny i bezpieczny wypoczynek pełen harcerskich przygód.
Obóz był dofinansowany przez Gminę Wyszków.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość