Grasz na keyboardzie?

Od czytelników

Grasz na keyboardzie?

23.09.2017
autor: Zespół Mamre
Zespół „Mamre”, działający przy parafii św. Wojciecha, poszukuje osoby, która gra na keyboardzie. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem tel. 505-839-191 lub facebooka. 
Zespół Mamre pełni posługę muzyczną w parafii św. Wojciecha w Wyszkowie. Zajmuje się oprawą muzyczną Mszy Świętych o godz. 18 oraz Wieczorów Uwielbienia w trzecią niedzielę każdego miesiąca o godz. 19.
Bezpieczna Przystań
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zobaczyli bank od środka i zyskali 100.000 zł… (foto)

Zobaczyli bank od środka i zyskali 100.000 zł… (foto)

W ramach wieloletniej współpracy, po raz kolejny grupa młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie: Paweł Gościniak, Dawid Sieńkowski, Piotr Kuga i Rafał Getka oraz Hubert Zieliński z Zespołu Szkół w Długosiodle, pod opieką nauczyciela podstaw przedsiębiorczości Beaty Sierzan, uczestniczyła w jednodniowych praktykach w Narodowym Banku Polskim. Praktyki odbyły się w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości – programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
zobacz więcej
Ważne zmiany dla kierowców i pieszych

Ważne zmiany dla kierowców i pieszych

Prędkość 50 km/h w obszarze zabudowanym przez całą dobę, większe przywileje dla pieszych w rejonie pasów, ale też zakaz korzystania z komórek podczas przechodzenia przez jezdnię oraz uregulowanie kwestii bezpiecznej odległości między pojazdami na autostradach i drogach ekspresowych - nowe przepisy wejdą w życie 1 czerwca.
zobacz więcej
Zabierz serce w drogę (foto)

Zabierz serce w drogę (foto)

Walentynki to idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. Warto by ci, których tak bardzo kochamy, zawsze wracali do nas cali i zdrowi. „Zabierz serce w drogę i bądź bezpieczny/a” – pod takim hasłem 14 lutego policjanci wyszkowskiej drogówki promowali bezpieczne zachowania na drogach. Mundurowi symbolicznie rozdawali balonowe serca oraz odblaski.
zobacz więcej
Spotkanie o Norwidzie w Bibliotece Pedagogicznej (FOTO)

Spotkanie o Norwidzie w Bibliotece Pedagogicznej (FOTO)

Z okazji urodzin Cypriana Kamila Norwida, które przypadają 24 września, w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie zorganizowano spotkanie z panią Natalią Sulich, edukatorką Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach.
zobacz więcej