Gminny Konkurs Ekologiczny „Inwestujmy w naszą planetę” (FOTO)

Od czytelników

Gminny Konkurs Ekologiczny „Inwestujmy w naszą planetę” (FOTO)

06.05.2022
autor: Organizatorki
W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Inwestujmy w naszą planetę”, zorganizowany przez Monikę Kryszkiewicz i Ewelinę Salwin.
 
Celem konkursu było przede wszystkim upowszechnianie wśród młodzieży szkół podstawowych wartości ekologicznych oraz kształtowanie właściwych postaw i świadomości ekologicznej. W atmosferze zdrowej rywalizacji uczestnicy konkursu mieli możliwość wykazania się szeroką wiedzą z zakresu ochrony środowiska naturalnego oraz zachowań proekologicznych w życiu codziennym. Zadaniem uczestników z siedmiu szkół gminy Wyszków było rozwiązanie w wyznaczonym czasie testu, który sprawdzał ich wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Po wnikliwej ocenie prac komisja konkursowa ustaliła wyniki. 
Najlepsza okazała się Gabriela Depta ze SP nr 5.
Drugie miejsca zajęły: Anna Fijałkowska z SP w Łosinnie oraz Amelia Damme z SP nr 5 w Wyszkowie.
Trzecie miejsce – Alicja Głowacka i Igor Juszyński z SP w Rybnie oraz Nikola Sobotka z SP w Lucynowie.
Ze względu na bardzo wysoki i wyrównany poziom przyznano również wyróżnienie dla Mateusza Falby z SP w Lucynowie.
Uczestnicy i zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego. 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi

Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi

Rzucanie palenia nigdy nie jest łatwe, zawsze wymaga dużej dyscypliny i jeszcze większej motywacji. Są też momenty, które nie sprzyjają tej decyzji. Jesienią i zimą, gdy za oknem szybko robi się ciemno, dni stają się krótsze, a aura nie zachęca do podejmowania aktywności, motywacja spada do poziomu zerowego. Wymówki, że zimno i ciemno staną się już za kilka chwil nieaktualne, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami.
zobacz więcej
Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

Zbliżający się Dzień Dziecka skłonił nas do ważnych refleksji… Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przepełnieni dumą i pełni radości. Dlaczego? Powodów jest wiele… 
zobacz więcej
Pieniądze na modernizację gospodarstw

Pieniądze na modernizację gospodarstw

Mazowiecki Oddział Regionalny ARiMR informuje, że od 19 lutego do 20 marca 2018 r. będzie można ubiegać się o wsparcie na „Modernizację gospodarstw rolnych” z PROW 2014 - 2020.
zobacz więcej
Czym są giełdy długów?

Czym są giełdy długów?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się giełdy długów, jest to spowodowane przede wszystkim faktem, iż proces odzyskiwania należności jest zbyt kosztowny i zajmuje bardzo dużo czasu. Jest to w pewnym stopniu alternatywne rozwiązanie, jednakże wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich długi są dostępne na giełdach. W poniższym artykule znajdziesz więcej istotnych informacji na temat giełdy długów!
zobacz więcej