Dzień Edukacji Narodowej w „Bajce” (FOTO)

Od czytelników

Dzień Edukacji Narodowej w „Bajce” (FOTO)

14.10.2021
autor: Przedszkole nr 9
Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień. W środę 13 października dzieci z Przedszkola nr 9 w Wyszkowie zaprezentowały program artystyczny, aby podziękować swoim ukochanym paniom i wszystkim pracownikom przedszkola.
 
Podczas występu nie zabrakło wierszy, życzeń oraz piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Pani dyrektor Amelia Depta skierowała do wszystkich zgromadzonych gości wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.
Społeczność Przedszkola nr 9 dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie za udostępnienie sali widowiskowej.
 
Wszystkim życzymy tak, jak nikt nie życzy
Spełnienia wszystkich marzeń,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy.
 
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pewny zawód już po roku

Pewny zawód już po roku

Naukę w tym roku szkolnym zakończyli słuchacze policealnej szkoły kształcącej w zawodzie opiekun medyczny w Zespole Szkół w Długosiodle.  O zaletach zawodu mówili: dyrektor szkoły Dorota Stadnik, szkolny doradca zawodowy Beata Sierzan, nauczyciel przedmiotów zawodowych Grażyna Borkowska oraz zaproszony gość  Paweł Radomski – właściciel „Domu z Sercem” DPS w Komorowie.
zobacz więcej
Pancerna szafa na broń, gwarancja właściwego przechowywania

Pancerna szafa na broń, gwarancja właściwego przechowywania

Szafa na broń jest jednym z najważniejszych elementów i zaraz po kupnie danej broni powinniśmy pomyśleć o miejscu, gdzie moglibyśmy ją bezpiecznie przechowywać. Jest to bardzo ważne, bo tylko osoby, które mają doświadczenie w jej użytkowaniu, a także dysponują pozwoleniami mogą z niej bezpiecznie korzystać i tylko takie osoby powinni mieć do niej dostęp.
zobacz więcej
Jak tanio kupić kosmetyki?

Jak tanio kupić kosmetyki?

Każdy z nas wydaje mnóstwo pieniędzy na kosmetyki. Potrzebujemy ich naprawdę spore ilości, chociaż na pewno w tym przodują panie. Oprócz standardowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak szampony czy żele pod prysznic, kobiety potrzebują kremów, maseczek, płynów micelarnych i całego mnóstwa kosmetyków kolorowych. 
zobacz więcej
Bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych a koronawirus

Bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych a koronawirus

Gotówka powoli odchodzi do lamusa. Coraz więcej Polaków chętniej płaci karta, smartfonem oraz smartwatchem. I choć tendencja systematycznie rosła, to pandemia zdecydowanie ją przyśpieszyła.
zobacz więcej