Dzieci z Przedszkola nr 9 w Drogoszewie (foto)

Od czytelników

Dzieci z Przedszkola nr 9 w Drogoszewie (foto)

03.05.2017
autor: Przedszkole nr 9
Mimo pochmurnej pogody udaliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Virga” w Drogoszewie.
Na miejscu czekali na nas pan Marcin i jego mama. Pan Marcin zaprosił dzieci do obejrzenia prezentacji „Jak to dobrze, że pan dba o wodę, panie bobrze”, dzieci dowiedziały się, jakie tereny zamieszkują bobry, dlaczego ścinają drzewa. Mieliśmy również możliwość obserwować nutrię, która prezentowała swoje umiejętności nurkowania. Następnie każdy wykonał portret bobra, który mógł zabrać do domu. Podczas pobytu nie zabrakło ciepłego posiłku, czasu na konkurencje sportowe oraz zabawy na powietrzu. 
Serdecznie dziękujemy za mile i ciekawie spędzony czas.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Burmistrz odpowiada nauczycielom Gimnazjum nr 2

Burmistrz odpowiada nauczycielom Gimnazjum nr 2

Szanowni Państwo.
Udział w organizowanej przez Państwa debacie był wyrazem mojego szacunku dla mieszkańców Wyszkowa. Uważam, że władze samorządowe powinny zawsze odpowiadać na potrzebę rozmowy, bez względu na to, czy podzielają opinię i sposób działania swoich rozmówców, czy też nie. 
zobacz więcej
Termowizor dla OSP w Gulczewie (foto)

Termowizor dla OSP w Gulczewie (foto)

Gmina Wyszków otrzymała 13.555 zł dotacji na zakup termowizora dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gulczewie. Środki pochodzą z Województwa Mazowieckiego.
zobacz więcej
Zabawa karnawałowa (foto)

Zabawa karnawałowa (foto)

Karnawał to czas radości i balów. 25 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym również odbyła się tego typu impreza. W ten sposób społeczność hucznie zakończyła pierwsze półrocze i powitała ferie.  Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji, przygotowanych przez Samorząd Uczniowski, Klub Wolontariatu oraz rodziców. To właśnie młodzież zajęła się dekoracją sali, która mieniła się kolorami złota, srebra, czerni  i neonów. 
zobacz więcej
Zalety sal weselnych położonych nad morzem

Zalety sal weselnych położonych nad morzem

Ceremonia ślubna i piękna sala weselna nad morzem to marzenie niejednej pary. Malownicze krajobrazy nadmorskich miejscowości idealnie wpisują się w obraz wymarzonego ślubu i wesela. Bałtyk to nie tylko miejsce na wakacyjny urlop, ale i doskonała lokalizacja do świętowania takich uroczystości, jak zawarcie związku małżeńskiego. Planujecie wesele? Zaskoczcie gości i przygotujcie coś niecodziennego. Poproście, aby świętowali z Wami ten szczególny dzień w wyjątkowej nadmorskiej scenerii. Zabierzcie ich w przepiękne miejsce, nawet jeśli znajduje się ono z dala od domu. Sala weselna nad morzem ma wiele zalet! Jakich?
zobacz więcej