Charytatywny kiermasz świąteczny (foto)

Od czytelników

Charytatywny kiermasz świąteczny (foto)

11.12.2020
autor: Martyna Głowacka
Kiermasz świąteczny, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na pomoc choremu na SMA Michałkowi Boguckiemu, w czwartek 10 grudnia odbył się przed Szkołą Podstawową nr 4.
 
W organizację kiermaszu zaangażowały się Martyna Głowacka, Agnieszka Bańska, Marta Wasilewska, Marta Kania, Aleksandra Lange oraz Iwona Waniowska, które przygotowały ozdoby świąteczne. Pomocni byli także uczniowie z klas 3a, 3c, 4a, 4b, 6a, 6b oraz 7a pod kierunkiem Małgorzaty Kocięckiej, a także przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Leszczydole-Nowinach z panią Elżbietą Stokarską na czele. Oni również przynieśli na kiermasz własnoręcznie wykonane dekoracje.
Gdy tylko wybiła godzina rozpoczęcia kiermaszu, przed budynkiem szkoły zaczęło pojawiać coraz więcej zainteresowanych osób. Ozdoby świąteczne znikały jak świeże bułeczki. Przychylna była także pogoda – padający śnieg wprawił wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.
Kwota, jaką zebrano podczas kiermaszu, była zaskoczeniem nawet dla samych organizatorów. Przy pomocy wszystkich przybyłych gości udało się zebrać 3.015 zł.
To był naprawdę szczęśliwy dzień. Cała społeczność szkolna z całego serca dziękuje wszystkich przybyłym na kiermasz, nauczycielom, uczniom i ich rodzicom. Bez waszych wielkich serc nic by nam się nie udało. Pamiętajmy, że warto pomagać, bo dobro zawsze wraca…
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość