Bajkowy bal karnawałowy w Przedszkolu nr 9 (FOTO)

Od czytelników

Bajkowy bal karnawałowy w Przedszkolu nr 9 (FOTO)

13.02.2023
autor: Przedszkole nr 9
Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Bal jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w Przedszkolu nr 9.
 
9 lutego sala przedszkolna ozdobiona kolorowymi balonami, serpentynami, girlandami wypełniła się wyjątkowymi gośćmi - tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój i zachęcił wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.
Radosny, szeroki uśmiech na buźkach dzieci to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość