Artykuły reklamowe do wyposażenia firmy - jaki mamy wybór?

Od czytelników

Artykuły reklamowe do wyposażenia firmy - jaki mamy wybór?

30.11.2021
autor: Materiał zewnętrzny
Produkty promocyjne to najskuteczniejsza forma reklamy. W erze reklamy docelowej to duży bonus, jeśli chodzi o wydatki marketingowe. Użyteczność prezentu daje możliwość dłuższego utrzymania marki przed oczami klienta. Będą oni myśleć o Twojej firmie podczas używania upominku, np.: torby reklamowej czy długopisu. Sprawdź nasze pomysły na kilka najlepszych gadżetów reklamowych dla firmy, których możesz używać w biurze oraz jako prezentów dla swoich klientów.

Pomysły na gadżety promocyjne

Większość odbiorców zatrzyma Twój prezent, a zdecydowana większa część zachowa go przez ponad rok lub dłużej. To bardzo dobra ekspozycja marki za stosunkowo niewielką cenę. Sprawdź nasze pomysły na gadżety reklamowe poniżej.

Pamięć USB - pendrive'y

Wybór elementów związanych z USB ma duży sens w przypadku upominków reklamowych. Jeśli masz coś z nazwą swojej firmy przed klientem i jest on obok komputera, jesteś w lepszej sytuacji, aby być tym, do którego zadzwonią lub o którym pomyślą, chcąc zrobić zakupy. Piękno pamięci USB polega na tym, że jest mobilna. Twoje logo nie tylko pozostaje w pobliżu klienta przez cały czas, ale może zabrać je ze sobą, gdy jest poza domem. Pomaga to rozpowszechniać informacje o Twojej marce. Pendrive'y są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, od drobnych po te o większych rozmiarach, które mają dużo miejsca na reklamę.

Ładowarki do telefonów – idealny gadżet reklamowy i wyposażenie firmy

Nie ma nic bardziej irytującego niż świadomość, że bateria w telefonie zaraz się wyczerpie. Jednak Ty możesz przyjść na ratunek swoim klientom w potrzebie, dając im markową ładowarkę do telefonu. Podobnie jak w przypadku pendrive'a, możesz wybrać szereg opcji brandingu. Niektóre ładowarki mogą zawierać Twoje logo i dane kontaktowe, a inne oferują więcej miejsca na personalizację i możliwość wstawienia większej ilości informacji.

Głośniki – prezent dla klientów i wyposażenie biura

Podaruj swoim klientom głośniki z logo swojej firmy - począwszy od małych modeli, które klienci mogą nosić przy sobie na breloczku, po większe modele, które pełnią funkcję mobilnych stojaków. Dają użytkownikom możliwość słuchania muzyki, ale są również przydatne podczas nawiązywania połączeń konferencyjnych w podróży. Niezależnie od stylu Twojej marki, istnieje model głośnika, który będzie do Ciebie pasował. A dzięki dodatkowej personalizacji są świetnym sposobem na reprezentowanie Twojej marki.

Jeśli nie głośniki, wybierz słuchawki!

Jak zapewne zauważyłeś, przez te prezenty przewija się motyw używania smartfona. Tak więc prawdopodobnie nie jest niespodzianką, że innym popularnym prezentem są słuchawki lub wkładki douszne. Jeśli szukasz taniego prezentu, to prosta para słuchawek w etui z nadrukiem będzie idealna. Bezprzewodowe słuchawki douszne lub słuchawki Bluetooth można spersonalizować tak, aby odzwierciedlały Twoją markę. Kluczem do wyboru odpowiedniego produktu jest poznanie swojego klienta. Słuchawki douszne, które można schować w etui na klucze, są świetne dla osób dojeżdżających do pracy, a Ci, którzy noszą słuchawki podczas biegania, docenią model, który można zahaczyć o uszy.
Wybierz odpowiedni nośnik na reklamę Twojej marki, spersonalizuj go i ciesz się mobilną reklamą!
Nasza oferta artykułów reklamowych dostępna jest na stronie opengift.pl
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Z wizytą w Gminnej Bibliotece w Brańszczyku (foto)

Z wizytą w Gminnej Bibliotece w Brańszczyku (foto)

Najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku w piątek 31 stycznia odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną, w ramach wspólnej akcji „Spotkanie z książką”.
zobacz więcej
Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi

Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi

Rzucanie palenia nigdy nie jest łatwe, zawsze wymaga dużej dyscypliny i jeszcze większej motywacji. Są też momenty, które nie sprzyjają tej decyzji. Jesienią i zimą, gdy za oknem szybko robi się ciemno, dni stają się krótsze, a aura nie zachęca do podejmowania aktywności, motywacja spada do poziomu zerowego. Wymówki, że zimno i ciemno staną się już za kilka chwil nieaktualne, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami.
zobacz więcej
Piękne nasze Kurpie Białe! Konkurs rozstrzygnięty, nagrody przyznane (FOTO)

Piękne nasze Kurpie Białe! Konkurs rozstrzygnięty, nagrody przyznane (FOTO)

Konkurs fotograficzny „Kurpie Białe – moja mała Ojczyzna”, którego tematem było piękno ziemi kurpiowskiej, dobiegł końca. Zgłoszono do oceny 35 prac. 13 września jury oceniło nadesłane prace i przyznało nagrody. Konkurs został dofinansowany z budżetu powiatu Wyszków. 
zobacz więcej
Białe szaleństwo z parafią pw. św. Wojciecha (foto)

Białe szaleństwo z parafią pw. św. Wojciecha (foto)

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży spędziła pierwszy tydzień ferii na zimowym obozie w Białym Dunajcu. Wyjazd zorganizowany przez ks. Grzegorza Dębka z parafii pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie oraz ks. Łukasza Murawskiego z zaprzyjaźnionej parafii Św. Piotra i Pawła w Czyżewie obfitował w wiele atrakcji. Ale przede wszystkim był okazją do zgłębiania Słowa Bożego i przykazań Bożych.
zobacz więcej

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie