Artykuły reklamowe do wyposażenia firmy - jaki mamy wybór?

Od czytelników

Artykuły reklamowe do wyposażenia firmy - jaki mamy wybór?

30.11.2021
autor: Materiał zewnętrzny
Produkty promocyjne to najskuteczniejsza forma reklamy. W erze reklamy docelowej to duży bonus, jeśli chodzi o wydatki marketingowe. Użyteczność prezentu daje możliwość dłuższego utrzymania marki przed oczami klienta. Będą oni myśleć o Twojej firmie podczas używania upominku, np.: torby reklamowej czy długopisu. Sprawdź nasze pomysły na kilka najlepszych gadżetów reklamowych dla firmy, których możesz używać w biurze oraz jako prezentów dla swoich klientów.

Pomysły na gadżety promocyjne

Większość odbiorców zatrzyma Twój prezent, a zdecydowana większa część zachowa go przez ponad rok lub dłużej. To bardzo dobra ekspozycja marki za stosunkowo niewielką cenę. Sprawdź nasze pomysły na gadżety reklamowe poniżej.

Pamięć USB - pendrive'y

Wybór elementów związanych z USB ma duży sens w przypadku upominków reklamowych. Jeśli masz coś z nazwą swojej firmy przed klientem i jest on obok komputera, jesteś w lepszej sytuacji, aby być tym, do którego zadzwonią lub o którym pomyślą, chcąc zrobić zakupy. Piękno pamięci USB polega na tym, że jest mobilna. Twoje logo nie tylko pozostaje w pobliżu klienta przez cały czas, ale może zabrać je ze sobą, gdy jest poza domem. Pomaga to rozpowszechniać informacje o Twojej marce. Pendrive'y są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, od drobnych po te o większych rozmiarach, które mają dużo miejsca na reklamę.

Ładowarki do telefonów – idealny gadżet reklamowy i wyposażenie firmy

Nie ma nic bardziej irytującego niż świadomość, że bateria w telefonie zaraz się wyczerpie. Jednak Ty możesz przyjść na ratunek swoim klientom w potrzebie, dając im markową ładowarkę do telefonu. Podobnie jak w przypadku pendrive'a, możesz wybrać szereg opcji brandingu. Niektóre ładowarki mogą zawierać Twoje logo i dane kontaktowe, a inne oferują więcej miejsca na personalizację i możliwość wstawienia większej ilości informacji.

Głośniki – prezent dla klientów i wyposażenie biura

Podaruj swoim klientom głośniki z logo swojej firmy - począwszy od małych modeli, które klienci mogą nosić przy sobie na breloczku, po większe modele, które pełnią funkcję mobilnych stojaków. Dają użytkownikom możliwość słuchania muzyki, ale są również przydatne podczas nawiązywania połączeń konferencyjnych w podróży. Niezależnie od stylu Twojej marki, istnieje model głośnika, który będzie do Ciebie pasował. A dzięki dodatkowej personalizacji są świetnym sposobem na reprezentowanie Twojej marki.

Jeśli nie głośniki, wybierz słuchawki!

Jak zapewne zauważyłeś, przez te prezenty przewija się motyw używania smartfona. Tak więc prawdopodobnie nie jest niespodzianką, że innym popularnym prezentem są słuchawki lub wkładki douszne. Jeśli szukasz taniego prezentu, to prosta para słuchawek w etui z nadrukiem będzie idealna. Bezprzewodowe słuchawki douszne lub słuchawki Bluetooth można spersonalizować tak, aby odzwierciedlały Twoją markę. Kluczem do wyboru odpowiedniego produktu jest poznanie swojego klienta. Słuchawki douszne, które można schować w etui na klucze, są świetne dla osób dojeżdżających do pracy, a Ci, którzy noszą słuchawki podczas biegania, docenią model, który można zahaczyć o uszy.
Wybierz odpowiedni nośnik na reklamę Twojej marki, spersonalizuj go i ciesz się mobilną reklamą!
Nasza oferta artykułów reklamowych dostępna jest na stronie opengift.pl
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wszedł w życie niższy wiek emerytalny

Wszedł w życie niższy wiek emerytalny

Od 1 października wiek emerytalny wynosi 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Wnioski można było składać już od września. Przez miesiąc w całym kraju wpłynęło ich prawie 200 tys., z czego na Mazowszu ponad 23,5 tys., a w północnej części województwa, czyli obszarze działania płockiego oddziału ZUS, 4,8 tys.
zobacz więcej
Zalety sal weselnych położonych nad morzem

Zalety sal weselnych położonych nad morzem

Ceremonia ślubna i piękna sala weselna nad morzem to marzenie niejednej pary. Malownicze krajobrazy nadmorskich miejscowości idealnie wpisują się w obraz wymarzonego ślubu i wesela. Bałtyk to nie tylko miejsce na wakacyjny urlop, ale i doskonała lokalizacja do świętowania takich uroczystości, jak zawarcie związku małżeńskiego. Planujecie wesele? Zaskoczcie gości i przygotujcie coś niecodziennego. Poproście, aby świętowali z Wami ten szczególny dzień w wyjątkowej nadmorskiej scenerii. Zabierzcie ich w przepiękne miejsce, nawet jeśli znajduje się ono z dala od domu. Sala weselna nad morzem ma wiele zalet! Jakich?
zobacz więcej
Wiernie służyć Polsce, strzec jej granic i wolności (foto)

Wiernie służyć Polsce, strzec jej granic i wolności (foto)

Około 200 żołnierzy 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. st. sierż. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój”, w tym 6 mieszkańców powiatu wyszkowskiego, złożyło przysięgę w niedzielę 15 lipca na stadionie MOSiR w Ostrołęce.
zobacz więcej
Konsultacje w sprawie Narodowego Spisu Ludności

Konsultacje w sprawie Narodowego Spisu Ludności

W 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Każdy może się włączyć w prace nad tworzeniem jego pytań – wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Po raz pierwszy konsultacje społeczne dotyczące spisu są bowiem prowadzone za pomocą kwestionariusza online.
zobacz więcej