Andrzejkowa zabawa (foto)

Od czytelników

Andrzejkowa zabawa (foto)

01.12.2018
autor: ZSS w Brańszczyku
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w zabawie andrzejkowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski w sali OSP w Brańszczyku.
Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, można było wziąć udział w wielu ciekawych konkursach. Doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Społeczność ZSS w Brańszczyku serdecznie dziękuje Anecie Marchewce i Koleżankom z zaprzyjaźnionej szkoły w Brańszczyku za iście magiczną atmosferę podczas imprezy.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Czym są giełdy długów?

Czym są giełdy długów?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się giełdy długów, jest to spowodowane przede wszystkim faktem, iż proces odzyskiwania należności jest zbyt kosztowny i zajmuje bardzo dużo czasu. Jest to w pewnym stopniu alternatywne rozwiązanie, jednakże wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich długi są dostępne na giełdach. W poniższym artykule znajdziesz więcej istotnych informacji na temat giełdy długów!
zobacz więcej
Przeprowadzka muchołówek (foto)

Przeprowadzka muchołówek (foto)

Pewnego dnia leśniczy zauważył, że para muchołówek szarych przebywa w pobliżu pozostawionego tymczasowo na parkingu ciągnika zrywkowego.
zobacz więcej
Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

W ramach PO WER słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie będą uczestniczyć  w stażu zagranicznym realizowanym dzięki funduszom europejskim. Projekt pt. „Zagraniczny staż słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie kluczem do sukcesu szkolnictwa zawodowego” otrzymał dofinansowanie za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Grupa 17 słuchaczy kursów kwalifikacyjnych A.65, A.36 oraz szkoły policealnej technik rachunkowości będzie realizowała trzytygodniowy staż w Grenadzie (Hiszpania) w okresie czerwiec/lipiec 2017 r.
zobacz więcej
Małe przetwórstwo i RHD – można składać wnioski

Małe przetwórstwo i RHD – można składać wnioski

26 października ruszył nabór wniosków w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.
zobacz więcej