Wystąpią wybitni artyści

Kultura

Wystąpią wybitni artyści

08.09.2016
autor: Redakcja
WOK „Hutnik” zaprasza na niezwykłe widowisko muzyczne. 5 listopada podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich i międzynarodowych scen, po sukcesach w Europie i USA, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami. 
Publiczność będzie miała okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską, Narodowym Forum Muzyki. 
Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, największe i najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak Wielka sława to żart, O sole mio, La donna é mobile, O mio babbino caro, Time to say goodbay, czy Czardasz Montiego.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w WOK „Hutnik”, Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn oraz online: ebilet.pl, www.eventim.pl. Rezerwacje: tel. 29 742 44 48, grupy - 504 091 909.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość