KRUS organizuje konkurs plastyczny

Kultura

KRUS organizuje konkurs plastyczny

10.02.2021
autor: KRUS
Wyszkowski KRUS zaprasza do udziału w 11. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.  
 
Konkurs ma na celu promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
Aby móc przystąpić do Konkursu należy wykonać pracę plastyczną w formacie A3 (dwuwymiarową), w dowolnej technice obrazującą sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym. Prace oceniane będą w podziale na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III i IV-VIII), według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu oraz walory estetyczne pracy. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę plastyczną.
Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.
Prace plastyczne należy składać do sekretariatu szkoły do 25 marca.
Jednocześnie KRUS zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie, przygotowując się do konkursu, można zapoznać się z materiałami o bezpieczeństwie dzieci w gospodarstwie rolnym.
Szczegółowe informacje o konkursu można uzyskać w sekretariacie szkoły, w Placówce Terenowej KRUS w Wyszkowie (tel. 29-743-16-12) lub w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie (tel. 22-590-68-18, 590-68-17).
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość