Kino zaprasza na horror

Kultura

Kino zaprasza na horror

22.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do 26 października w wyszkowskim kinie można oglądać horror nakręcony na podstawie popularnej powieści Stephena Kinga. Najmłodsi wciąż mogą oglądać „Lego Ninjago. Film”.
 
Lego Ninjago. Film: 20 – 26 października godz. 17 (2D, dubbing)
Dania, USA 2017, reżyseria: Charlie Bean, animacja, komedia, akcja, czas trwania: 90 minut.
W pełnometrażowym filmie „Ninjago” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.
 
To: 20 – 22 i 24 – 26 października, godz. 19 (2D, napisy)
USA 2017, reżyseria: Andres Muschietti, horror, czas trwania: 135 minut.
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu.
Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.
 
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość