Fantastyczny koncert zespołu "Enej" (foto)

Wydarzenia

Fantastyczny koncert zespołu "Enej" (foto)

10.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wieczorny koncert zespołu „Enej” był prawdziwym ukoronowaniem niedzielnych, 9 lipca, Jagodowych żniw za brodem. Energetyczna muzyka z pogranicza folku i rocka jest w stanie pobudzić największego ponuraka. Nic dziwnego, że do Kicin w gminie Zabrodzie przyjechali mieszkańcy z całego powiatu.
I nie zawiedli się. Muzycy tworzą zespół, który doskonale sprawdza się na koncertach: Kornel Kondrak – perkusja, Łukasz (Długi) Przyborowski – trąbka, Kuba (Czaplay) Czaplejewicz – puzon, Damian (Pinki) Pinkowski – saksofon, Jacek (Jaca) Grygorowicz – gitara elektryczna, Paweł (Bolek) Sołoducha – instrumenty perkusyjne i oczywiście Mirosław (Mynio) Ortyński – gitara basowa i vocal oraz Piotr (Lolek) Sołoducha – vocal i akordeon. W połączeniu z hitami tj. „Symetryczno-liryczna”, „Zbudujemy dom”, „Rahela”, „Nie chcę spać” są gwarancją wspaniałej zabawy. Publiczność oszalała, śpiewając wraz z zespołem piosenki „Lili”, „Skrzydlate ręce”, czy już na bis „Tak smakuje życie” i „Kamień z napisem love”. Po koncercie najbardziej wytrwali doczekali się spotkania z zespołem, autografów i zdjęć. 
Pełna relacja z Jagodowych żniw za brodem TUTAJ.
Wkrótce także wywiad, którego Nowemu Wyszkowiakowi udzielili liderzy zespołu „Enej” Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha.

 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku