Fotobudka star - poziom
ŻEGLARSTWO: XIX raz o Puchar Nowego Wyszkowiaka (foto)

Wśród czternastu załóg startujących w XIX Regatach o Puchar Nowego Wyszkowiaka najlepsza okazała się ta dowodzona przez Krzysztofa Jastrzębskiego. W sumie po bieszczadzkim zalewie żeglowało ponad 70 wyszkowian.
zobacz więcej
ŻEGLARSTWO: Tratwa już gotowa! (foto)

W sobotę wyszkowscy żeglarze ukończyli  prace przy budowie tratwy, którą w sierpniu wypłyną do Gdańska, aby uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
PIŁKA NOŻNA: Degradacja na horyzoncie

Bardzo słabo zaprezentował się w ostatnim meczu sezonu u siebie pierwszy zespół Bugu Wyszków. Został rozgromiony 0:7 przez wicelidera z Ostrołęki, a losy meczu były przesądzone już po 8 minutach gry.
PIŁKA NOŻNA: Młode Loczki drugie w turnieju "O Złotą Piłkę" (foto)

Piłkarki Loczków Wyszków (rocznik 2007) wywalczyły II miejsce na turnieju „Gramy o Złotą PIłkę”, którego finały odbyły się w środę, 6 czerwca na stadionie Legii.
UNIHOKEJ: Medaliści z Jedynki

Podczas XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w dniach  18-20 maja w Płocku drużyna unihokeja, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1, wywalczyła miejsce na podium. Tytuł brązowego medalisty województwa to powód do dumy.
FUTBOL AMERYKAŃSKI: Niemożliwe nie istnieje

Po niezwykle emocjonującym meczu futboliści Rhinos Wyszków pokonali Warsaw Sharks 33:27. Dzięki temu wyszkowianie mają wielką szansę na awans do play-offów.