PIŁKA NOŻNA: Sparingi czas zacząć!

Nasze drużyny mają już ustalone terminy gier sparingowych przed rundą wiosenną. Pierwszy sparing Bug Wyszków zagra już w sobotę.
zobacz więcej
SIATKÓWKA: Camper w niedzielę zagra z Herkulesem

Camper Wyszków pokonał 3:0 zespół ADS Wolta Warszawa. Wynik wskazuje na łatwe zwycięstwo wyszkowian, ale mecz był naprawdę bardzo wyrównany i zacięty. W niedzielę wyszkowianie zagrają z Herkulesem Sulejówek.
DAKAR: Kamil Wiśniewski piąty na mecie!

Piątek 17 stycznia był ostatnim dniem zmagań na Rajdzie Dakar. Po kończącym supermaraton dwunastym etapie z Haradh do Qiddiya poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania. Kamil Wiśniewski zajął w klasyfikacji generalnej piąte miejsce. To najlepszy wynik 37-letniego jadącego na quadzie zawodnika, który czwarty raz startował w najtrudniejszym rajdzie terenowym na świecie. - Ale po problemach, jakie miałem, czuję niedosyt, bo mogłem być czwarty, a nawet trzeci - powiedział wyszkowski zawodnik.
SPORTY WALKI: Gimnazjon wrócił z trzema medalami

Drużyna Gimnazjon Kuźnia Wyszków zdobyła trzy medale na zawodach Grand Prix Polski w Kickboxingu, które odbyły się w sobotę 18 stycznia.
Pobiegli dla WOŚP (foto)

78 zawodników - od maluszków po dorosłych - wzięło udział w tegorocznym biegu “Policz się z cukrzycą”. Było to jedno ze sportowych wydarzeń tegorocznego wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg cieszył się rekordową frekwencją, a udało się zebrać dokładnie 3.767,30 zł.
SIATKÓWKA: W lutym ruszy powiatowa liga

23 lutego rozpoczną się rozgrywki Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej.