Zmiany w radach nadzorczych wyszkowskich spółek

Wydarzenia

Zmiany w radach nadzorczych wyszkowskich spółek

23.04.2020
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Burmistrz wprowadził zmiany w radach nadzorczych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
 
Marzena Małek zrezygnowała z bycia członkiem rady nadzorczej PWiK (po zmianach prawa, można być członkiem tylko jednej rady nadzorczej). Na jej miejsce powołany został Mirosław Dąbkowski (wcześniej przewodniczący rady nadzorczej WTBS). Z kolei do rady nadzorczej WTBS dołączył pochodzący z powiatu wołomińskiego Robert Szumski. Pracujący w Narodowym Banku Polskim (wcześniej w Ministerstwie Finansów) posiada szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, kontroli wewnętrznej i zarządzania. Ukończył studia doktoranckie z nauki o zarządzaniu na kierunku ekonomia w SGH, studia podyplomowe: Doctor of Business Administration (DBA), Kontrola wewnętrzna i audyt oraz EMBA (Executive Master of Business Administration).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W końcu jaśniej

W końcu jaśniej

Wkrótce na ul. Sowińskiego po zmroku będzie jaśniej i bezpieczniej. Na odcinku od ul. Kościuszki do Pułtuskiej trwa budowa długo oczekiwanego oświetlenia.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Tymczasowe i dość niebezpieczne

INTERWENCJA: Tymczasowe i dość niebezpieczne

W związku z budową kładki dla pieszych i rowerzystów w styczniu na moście samochodowym została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Po stronie Latoszka i Skuszewa jezdnia jest zwężona, powstało tymczasowe przejście dla pieszych. Tymczasowe i dość niebezpieczne – skarżą się piesi, prosząc o doświetlenie. Niestety, takiej możliwości nie ma.
zobacz więcej
Wypadek, 12 kolizji i 3 nietrzeźwych – taki weekend (foto)

Wypadek, 12 kolizji i 3 nietrzeźwych – taki weekend (foto)

Trzech nietrzeźwych kierujących, wypadek, w którym ranne zostały dwie osoby, i aż dwanaście kolizji - to bilans minionego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego.
zobacz więcej
Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Uroczystości pogrzebowe śp. Krzysztofa Soliwody, emerytowanego zastępcy powiatowego policji, przez 20 lat przewodniczącego Rady Gminy w Rząśniku, odbyły się 27 listopada w Lubielu Nowym. – Całe swoje życie zawodowe związał z powiatem wyszkowskim, z komendą, z lokalną społecznością, ze społeczeństwem ziemi wyszkowskiej, ale także jako społecznik z Rząśnikiem – podkreślił komendant powiatowy policji.
– Dla wielu ludzi mogłeś być przykładem tego, jak żyć dobrze, godnie, porządnie i przede wszystkim jak żyć dla drugiego człowieka – mówił o Zmarłym wójt. – Taki był, taki odszedł i taki pozostanie w naszej pamięci.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom