Złodziej zatrzymany, rower odzyskany

Wydarzenia

Złodziej zatrzymany, rower odzyskany

25.09.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru ukradzionego w Gulczewie. Właścicielka ma powody do radości, bo rower udało się odzyskać.
Kradzieży roweru sprzed sklepu w Gulczewie mieszkanka gminy Wyszków zgłosiła w sobotę 23 września. Rower odpowiadający opisowi patrolujący okolicę policjanci zauważyli w sąsiedniej miejscowości. Na tej samej posesji zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież. 31-latek przyznał się do winy, a rower wrócił do właścicielki.
Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Policja przypomina właścicielom rowerów o ich właściwym zabezpieczaniu, a także o możliwości znakowania rowerów: czwartki w godz. 9 – 15, Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie ul. Kościuszki 13.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

153 uczniów sześciu pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida od 2 październikami jest pełnoprawnymi członkami jego społeczności. Na sztandar szkoły złożyli ślubowanie. – Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie, nowe przyjaźnie – zwróciła się do swoich najmłodszych uczniów dyrektor Dorota Piotrowicz. – Życzę wam wspaniałego rozwoju zdolności i talentów, ale też odpowiedzialnej postawy, godnej ucznia I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.
zobacz więcej
Spotkanie w sprawie środków dla bezrobotnych

Spotkanie w sprawie środków dla bezrobotnych

Od 5 do 9 września w Powiatowym Urzędzie Pracy można będzie składać wnioski o uczestnictwo w projektach skierowanych do bezrobotnych. Można uzyskać środki na podjęcie działalności gospodarczej. Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek 2 września o godz. 10 w sali konferencyjnej starostwa powiatowego.
zobacz więcej
Nie spóźnij się z podatkiem

Nie spóźnij się z podatkiem

Urzędnicy miejscy zakończyli dostarczanie decyzji podatkowych oraz za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rok 2017. Na opłacenie podatku mieszkańcy mają czas do 15 marca, wniesienie opłaty za odpady komunalne – do 20 marca.
zobacz więcej
Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

Dzień Matki co roku jest miłą okazją do spotkań organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej. W poprzednich latach ośrodek zapraszał m.in. mamy aktywne w działalności społecznej, mamy niepełnosprawne i z niepełnosprawnymi dziećmi, z rodzin wielodzietnych, mamy w ciąży. W tym roku zaproszenie skierowano do mam wyszkowskich wolontariuszy:
zobacz więcej
Mrówka listopad 2017
lesne wrota
lesne wrota