Żegnaj przedszkole, witaj szkoło! (foto)

Wydarzenia

Żegnaj przedszkole, witaj szkoło! (foto)

17.06.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
W poniedziałek 17 czerwca z żalem z Przedszkolem nr 4 pożegnały się 6- i 7-latki. W tej podniosłej chwili towarzyszyli im rodzice oraz młodsi koledzy i koleżanki, którzy podczas akademii w domu kultury „Hutnik” zaprezentowali się równie pięknie.
 
Rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w różnych odsłonach. Uroczystość rozpoczął dostojny polonez, a zakończył dynamiczny rock and roll. Były piosenki, wierszyki, inscenizacja teatralna, przeróżne układy taneczne, wspomnienia i podziękowania.
Przed zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami dzieci i rodziców pożegnała dyrektor Grażyna Wójcik. W sposób szczególny zwróciła się do starszaków, które 1 września zasiądą w szkolnych ławkach. Dzieciom podziękowała za uśmiech i ciekawość świata: - Cały czas miałam na was oko. To sama przyjemność patrzeć, jak rośniecie, rozwijacie się, udowadniacie, że potraficie.
Rodzice usłyszeli podziękowania za pomoc i życzliwość. - Gratuluję udanych dzieci. Życzę dalszych sukcesów nie tylko tych wielkich, bo te małe też bardzo cieszą - zauważyła pani dyrektor.
Starszaki otrzymały też kilka dobrych rad na początek szkolnego życia i, obowiązkowo, pamiątki, które będą im przypominały o beztroskich przedszkolnych latach.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom