Zderzenie osobówki z motocyklem

Wydarzenia

Zderzenie osobówki z motocyklem

29.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Motocyklista został ranny w wypadku, do którego doszło 27 marca kilka minut po godz. 15 w Starym Bosewie, w gminie Długosiodło.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przyczyną zderzenia forda z motocyklem honda było nieustąpienie pierwszeństwa przez 75-letniego kierowcę samochodu osobowego, który skręcał w lewo. Poszkodowany 25-letni motocyklista trafił do szpitala.
fot. KPP Wyszków
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pijany kierowca lawety (video)

Pijany kierowca lawety (video)

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca lawety, którego policja zatrzymała na krajowej „ósemce” w okolicach Wyszkowa. Litwin został zatrzymany po anonimowym zgłoszeniu innego kierowcy, któremu sposób kierowania scanią wydał się podjrzany.
zobacz więcej
Na straży tradycji (foto)

Na straży tradycji (foto)

Gościem Klubu Obywatelskiego 11 lipca był gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz, przez 8 lat komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, członek Zarządu Głównego ZOSP RP. Za działalność wzmacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej odznaczony Odznaką Honorową „Bene Merito”, doktor honoris causa (za osiągnięcia w tworzeniu nowoczesnego systemu ochrony przeciwpożarowej oraz twórczej współpracy międzynarodowej na rzecz nowatorskich rozwiązań w ratownictwie i ochronie ludności) Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia. Na spotkaniu mówił o straży pożarnej, ochotniczej i zawodowej, o jej tradycjach, ale też o współczesności i wprowadzanych obecnie zmianach.
zobacz więcej
Przepiękne świadectwo (foto)

Przepiękne świadectwo (foto)

Prawie 400 osób bawiło się 4 lutego na wyjątkowym balu. Wyjątkowym, bo po pierwsze bezalkoholowym, a po drugie jubileuszowym. Wyszkowska wspólnota Kościoła Domowego i gmina Wyszków na Bal Bezalkoholowy zaprosili już po raz 20!
zobacz więcej
Utrudnienia jeszcze będą (foto)

Utrudnienia jeszcze będą (foto)

Za kilka dni ma być oddany do ruchu odcinek ul. Okrzei przy dworcach kolejowym i autobusowym. Ale to jeszcze nie kończy utrudnień ruchu w mieście.
zobacz więcej
fotobudka star 300x250
Mrówka festyn 2017 wersja 2
fotobudka star 300x250