Zderzenie osobówki z kombajnem (foto)

Wydarzenia

Zderzenie osobówki z kombajnem (foto)

29.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KP PSP Wyszków
Kierowca osobówki został uwięziony w aucie po zderzeniu z kombajnem. Do wypadku doszło w sobotę 28 lipca w Tulewie.
Informację o wypadku straż pożarna odebrała ok. godz. 17.40. „Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na łuku drogi kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie i uderzył w przód kombajnu zbożowego” – informuje wyszkowska straż. Strażacy pomogli w wydostaniu z auta zakleszczonego kierowcy. Poszkodowany trafił do szpitala.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Tego zespołu nikt nie zlikwidował i nie zlikwiduje (foto)

Tego zespołu nikt nie zlikwidował i nie zlikwiduje (foto)

- zapewniała zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska na ostatniej sesji rady miejskiej, starając się uspokoić zarówno radnych, jak i obecnych przedstawicieli rewii „Sylaba”. Mowa była o oszczędnościach podejmowanych w różnych obszarach funkcjowania samorządu, także w kulturze i sporcie.
- Najbardziej pokrzywdzona w tym momencie została „Sylaba”. Kobiecie, która założyła zespół i prowadziła przez tyle lat, próbuje się go teraz odebrać - o wsparcie apelowali rodzice sylabianek.
zobacz więcej
Wyszkowianie Roku (foto, wideo)

Wyszkowianie Roku (foto, wideo)

Jerzy Sitek, głosami wyszkowian, w zorganizowanym przez Nowego Wyszkowiaka plebiscycie został wybrany Wyszkowianinem Roku. Okazją do wręczenia pamiątkowej statuetki i spotkania większości nominowanych była uroczystość, która odbyła się we wtorek 19 lutego w Bibliotece Miejskiej.
zobacz więcej
Ciasno na drogach (foto)

Ciasno na drogach (foto)

Weekend na drogach naszego powiatu: dwa wypadki, sześć kolizji i nietrzeźwy kierujący. Do obu wypadków, w których ranne zostały cztery osoby, w tym dziecko, doszło w niedzielę na przebudowywanej drodze krajowej nr 8 w Ojcowiźnie.
zobacz więcej
Jest przystanek i jest zakaz

Jest przystanek i jest zakaz

Konsekwencją zmiany organizacji ruchu na ul. Kościuszki są tymczasowe –  przy ul. Pułtuskiej i Daszyńskiego – przystanki autobusów kursujących do Warszawy. Szczególnie kłopotliwy, w dużej mierze ze względu na nieuwagę kierowców i duży ruch, jest ten przy Pułtuskiej.
zobacz więcej
Zitcom

Najczęściej komentowane