Zamieszani w handel narkotykami

Wydarzenia

Zamieszani w handel narkotykami

13.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i handel narkotykami. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu.
Do zatrzymania doszło w piątek 10 marca na terenie gminy Brańszczyk. - Realizację tych działań poprzedziły wcześniejsze informacje i ustalenia policjantów wydziału kryminalnego wyszkowskiej policji dotyczące osób, które mogą prowadzić przestępczą działalność narkotykową – informuje rzecznik wyszkowskiej policji st. sierż. Marta Gierlicka.
W efekcie piątkowych działań do policyjnego aresztu trafiły dwie osoby. Podczas przeszukania samochodu 23-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego policjanci znaleźli dwie torebki z zawartością mefedronu i marihuany. Z kolei w mieszkaniu 28-letniej mieszkanki naszego powiatu odkryli 12 foliowych torebek z mefedronem.
Zatrzymani usłyszeli już zarzuty: mężczyzna - posiadania środków odurzających, kobieta - posiadania i handlu środkami odurzającymi. W niedzielę 12 marca prokurator rejonowy zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
Sprzedaż narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku