Zamieszani w handel narkotykami

Wydarzenia

Zamieszani w handel narkotykami

13.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i handel narkotykami. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu.
Do zatrzymania doszło w piątek 10 marca na terenie gminy Brańszczyk. - Realizację tych działań poprzedziły wcześniejsze informacje i ustalenia policjantów wydziału kryminalnego wyszkowskiej policji dotyczące osób, które mogą prowadzić przestępczą działalność narkotykową – informuje rzecznik wyszkowskiej policji st. sierż. Marta Gierlicka.
W efekcie piątkowych działań do policyjnego aresztu trafiły dwie osoby. Podczas przeszukania samochodu 23-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego policjanci znaleźli dwie torebki z zawartością mefedronu i marihuany. Z kolei w mieszkaniu 28-letniej mieszkanki naszego powiatu odkryli 12 foliowych torebek z mefedronem.
Zatrzymani usłyszeli już zarzuty: mężczyzna - posiadania środków odurzających, kobieta - posiadania i handlu środkami odurzającymi. W niedzielę 12 marca prokurator rejonowy zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
Sprzedaż narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą do 10 lat pozbawienia wolności.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Poziom Bugu: niski, ale nie jest jeszcze tak źle (foto)

Poziom Bugu: niski, ale nie jest jeszcze tak źle (foto)

Wiele osób z niepokojem ogląda zdjęcia Wisły wykonane na terenie Rezerwatu przyrody Wyspy Zawadowskie w Józefowie, niedaleko Warszawy. Z danych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że w złej sytuacji są także pozostałe kluczowe rzeki dla kraju: Bug, Narew, Nida, Noteć, Odra, San, Warta. W Wyszkowie poziom Bugu nie przekracza 2 m.
zobacz więcej
Kto odnowi Pomnik Pamięci Żydów Wyszkowa? (foto)

Kto odnowi Pomnik Pamięci Żydów Wyszkowa? (foto)

Za pół roku, 14 września, minie 20. rocznica odsłonięcia, na terenie kirkutu, pomnika pamięci wyszkowskich Żydów. „Te kamienie to wszystko, co pozostało z pulsującej życiem społeczności żydowskiej, która odegrała ważną rolę w dziejach Wyszkowa”. Obecnie pomnik jest bardzo zaniedbany. Czy Gmina Wyszków postara się o zmianę tego wyglądu?
zobacz więcej
Nowa definicja CZYSTOŚCI

Nowa definicja CZYSTOŚCI

Czyste chodniki i podłogi, lśniące okna, pachnące toalety i kosze na śmieci do tej pory były wyznacznikiem czystości i utrzymania podstawowej higieny w przestrzeni publicznej. Koronawirus wszystko zmienił. Zakrywanie twarzy, rękawiczki w sklepach, utrzymywanie dystansu i obowiązkowa dezynfekcja rąk z początku dziwiły. Dziś stają się normą, do której trzeba się dostosować, bo zostaną z nami na zawsze lub na długo.
zobacz więcej
Obwodnica śródmiejska – widoczne efekty prac (foto)

Obwodnica śródmiejska – widoczne efekty prac (foto)

Mieszkańcy Wyszkowa żywo interesują się postępami przy budowie obwodnicy śródmiejskiej, łączącej ul. Leśną z ul. Białostocką. Jej wykonawcą jest firma PORR.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom