Zaatakował i okradł przechodnia

Wydarzenia

Zaatakował i okradł przechodnia

04.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Nawet 12 lat więzienia grozi 27-latkowi, który na ul. Sowińskiego napadł na mężczyznę i ukradł mu kilka tysięcy złotych.
Do zdarzenia doszło 31 maja w przejściu przy poczcie. Ok. godz. 5.30 rano do 48-letniego przechodnia podbiegł mężczyzna, przewrócił go na ziemię i z kieszeni spodni zabrał 48-latkowi pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych. 
Śledczy szybko ustalili, że rozboju mógł dokonać 27-letni mieszkaniec Wyszkowa. Mężczyzna został zatrzymany zaledwie dzień po zdarzeniu. Przyznał się do winy.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Matury nie tak źle

Matury nie tak źle

W powiecie wyszkowskim na 704 maturzystów egzamin zdało 584 (82,9%), w tym absolwentów liceum 87,5%, technikum – 76,1% (na podstawie danych ze szkół). Zarówno w kraju, jak i powiecie wyszkowskim matura lepiej wypadła w liceum. Należy zauważyć, że wyszkowskie technika uzyskały wyższe średnie niż w kraju i województwie.
zobacz więcej
By było nas widać i słychać

By było nas widać i słychać

Odbyło się pierwsze po wyborze nowego zarządu spotkanie Wyszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po wykładzie dr. Leszka Zakrzewskiego nt. islamu zebrani omówili najważniejsze sprawy. – Postarajmy się tak działać, by było nas słychać i widać. Składamy nasze serce w wasze ręce, wspólnie możemy więcej – mówiła prezes Barbara Rytelewska.
zobacz więcej
Dentysta w warszawskim Bemowie - na co zwrócić uwagę wybierając najlepszego specjalistę?

Dentysta w warszawskim Bemowie - na co zwrócić uwagę wybierając najlepszego specjalistę?

Wizyta u dentysty to dla wielu osób ciężkie przeżycie. Obawa przed bólem i strach przed dźwiękiem urządzeń stosowanych do borowania może skutecznie zniechęcić przed wizytą u stomatologa. Jednak takie postępowanie może przyczynić się do tego, że choroby jamy ustnej rozwiną się i późniejsze leczenie będzie nie tylko bolesne, ale i czasochłonne oraz kosztowne. Dlatego warto wybrać dobrego stomatologa, który sprawnie i bezboleśnie wykona potrzebny zabieg. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze stomatologa?
zobacz więcej
"Czyścili" myjnie

"Czyścili" myjnie

Do policyjnego aresztu w nocy za soboty na niedzielę (3/4 grudnia) trafiły trzy osoby podejrzewane o kradzież z włamaniem do automatu myjni samochodowej w Rząśniku.
zobacz więcej