Za tydzień finał WOŚP

Wydarzenia

Za tydzień finał WOŚP

04.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielę 13 stycznia już po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał w Wyszkowskim Ośrodku Kultury rozpocznie się o godz. 14.
Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.
Finał w Wyszkowie rozpocznie się o godz. 14. Najpierw wystąpią uczniowie SP5 ze spektaklem „Przepraszam, szukam szczęścia”. Godz. 15 – Wulkan endorfin, godz. 15.30 – Rewia Dziecięca Sylaba. O godz. 16 rozpocznie się licytacja wyszkowskich serduszek i gadżetów WOŚP. O godz. 19 wystąpi gwiazda wieczoru – Paulla. O godz. 20 w całej Polsce puszczane będzie światełko do nieba. W Wyszkowie tym razem będzie to pokaz świateł na sali widowiskowej „Hutnika”. O godz. 20.05 wystąpi jeszcze Wyszkowski Teatr Tańca.
 
Lodowisko
Sztab WOŚP zaprasza również na miejskie lodowisko, z którego w godz. 15 – 19 będzie można skorzystać za wrzucenie do puchy. Będzie też DJ i ognisko z kiełbaskami.
 
WOŚP gra od piątku
Przypomnijmy, że wyszkowski finał WOŚP rozpocznie się już w piątek, od koncertu rockowego w Starym Browarze. W sobotę w „Hutniku” wystąpią przedszkolaki, „Tomitofa”, Studio Tańca MB, Deptak i WTT Junior.
Na niedzielę planowane są wydarzenia sportowe: bieg „Policz się z cukrzycą” w parku oraz turnieje siatkówki i piłki nożnej halowej w liceum.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku