Za tydzień finał WOŚP

Wydarzenia

Za tydzień finał WOŚP

04.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielę 13 stycznia już po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał w Wyszkowskim Ośrodku Kultury rozpocznie się o godz. 14.
Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.
Finał w Wyszkowie rozpocznie się o godz. 14. Najpierw wystąpią uczniowie SP5 ze spektaklem „Przepraszam, szukam szczęścia”. Godz. 15 – Wulkan endorfin, godz. 15.30 – Rewia Dziecięca Sylaba. O godz. 16 rozpocznie się licytacja wyszkowskich serduszek i gadżetów WOŚP. O godz. 19 wystąpi gwiazda wieczoru – Paulla. O godz. 20 w całej Polsce puszczane będzie światełko do nieba. W Wyszkowie tym razem będzie to pokaz świateł na sali widowiskowej „Hutnika”. O godz. 20.05 wystąpi jeszcze Wyszkowski Teatr Tańca.
 
Lodowisko
Sztab WOŚP zaprasza również na miejskie lodowisko, z którego w godz. 15 – 19 będzie można skorzystać za wrzucenie do puchy. Będzie też DJ i ognisko z kiełbaskami.
 
WOŚP gra od piątku
Przypomnijmy, że wyszkowski finał WOŚP rozpocznie się już w piątek, od koncertu rockowego w Starym Browarze. W sobotę w „Hutniku” wystąpią przedszkolaki, „Tomitofa”, Studio Tańca MB, Deptak i WTT Junior.
Na niedzielę planowane są wydarzenia sportowe: bieg „Policz się z cukrzycą” w parku oraz turnieje siatkówki i piłki nożnej halowej w liceum.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, którzy aktywnie działają na polskiej scenie. W zasadzie szturmem udało mu się tę scenę podbić. Ma całe rzesze prawdziwych i oddanych fanów, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na jego nowe projekty, a także koncerty. Kiedy tylko Hemingway ogłasza swój koncert – bilety znikają jak szalone. Udało mu się również, wraz z Dawidem Podsiadło, pobić rekord i zapełnić cały Stadion Narodowy podczas swojego koncertu. Poznajmy lepiej Taco Hemingwaya, o którym jeszcze będzie głośno. A przynajmniej głośniej niż dzisiaj.
zobacz więcej
Groby Pańskie w wyszkowskich kościołach (foto)

Groby Pańskie w wyszkowskich kościołach (foto)

Trwa Triduum Paschalne. W kościołach odsłonięto Groby Pańskie, przed którymi wierni gromadzą się do Wielkanocy. Zobacz, jak w tym roku Groby Pańskie wyglądają w wyszkowskich parafiach i jakie niosą przesłanie.
zobacz więcej
Wyszków pamięta! (foto)

Wyszków pamięta! (foto)

1 września obchodziliśmy 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W Wyszkowie odbyły się dwie uroczystości. Na pierwszą, poranną zaprosiła Gmina Wyszków, drugą, popołudniową – Prawo i Sprawiedliwość.
zobacz więcej
Piątka zaprasza na spotkanie z ambasadorem Syrii

Piątka zaprasza na spotkanie z ambasadorem Syrii

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że 16 marca w naszym mieście, w Szkole Podstawowej nr 5, będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia zaszczyci nas swoją obecnością ambasador Syrii - Pan Bassem Jouman-Agha. 
zobacz więcej
Zitcom